Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
AirBadminton
Adventures`Zone turnīrs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Ir cerības septembrī sarīkot visus Latvijas čempionātus jauniešiem

Latvijas Badmintona federācijas valdes loceklis Jānis Sala, kurš atbildīgs par jauniešu sportu, uzskata, ka ir jābūt gataviem izmantot mazo laika sprīdi septembrī un oktobrī, kad, iespējams, būs samazināti esošie Ārkārtas sitācijas ierobežojumi, bet otrais slimības vilnis, par kuru daudz tiek runāts, vēl  nebūs sācies. “Gadījumā, ja septembrī tiks atļauts rīkot lielāka mēroga sacensības, tad mums jārīkojas strauji, ja vēlamies 2020. gadā noskaidrot Latvijas čempionus jauniešiem,” norāda Jānis Sala.

2020.gadā Latvijas čempionāts U11 un U17 vecuma grupām bija ieplānots 9. un 10.maijā, taču tika pārcelts uz nenoteiktu laiku rudeni Ārkārtas situācijas dēļ.  Savukārt Latvijas čempionāts U15 bija ieplānots 10. un 11.oktobrī, bet Latvijas čempionāts U13 un U19 bija ieplānots 28. un 29.novembrī. 

“Ļoti ticami, ka nebūs iespējams katrai vecuma grupai rīkot atsevišķu Latvijas čempionātu, kā tas ir bijis iepriekš plānots. Mums jābūt gataviem, ka rudenī, slimības uzliesmojuma dēļ, var atkal būt aizliegti lielāka mēroga pasākumi. Tāpēc šogad mums vajadzētu apdomāt iespēju par viena kopēja Latvijas čempionāta rīkošanu visām vecuma grupām kopā. Un rīkot to maksimāli strauji sezonas sākumā, proti septembrī,” aicina Jānis Sala.

Jānis Sala norāda uz iespējamo sacensību pārklāšanos rudenī, jo jau šobrīd teju visas nedēļas nogales rudenī ir izplānotas. “Jā, diemžēl situācija ir tāda, kāda tā ir. Pastāv iespējamība, ka Latvijas čempionāts jauniešiem var pārklāties ar kādu no iepriekš ieplānoto turnīru pieaugušajiem. Mūsu prioritāte būs noskaidrot Latvijas čempionus jauniešiem, neskatoties uz esošo kalendāru. Cerams, ka treneriem un klubiem šāds lēmums ir saprotams,” norāda Jānis Sala.

“Protams, mēs sekosim līdzi notikumu attīstībai, valdības norādījumiem un prognozēm, apsverot iespēju noskaidrot čempionus tikai vienspēlēs un ilgstošākā procesā, ja nebūs iespēju rīkot lielākus pasākumus, un noteikumi par ierobežotu cilvēku atrašanos zālē netiks atcelti. Bet nesteigsimies notikumiem pa priekšu! Gaidīsim nākamo lēmumu jūnijā, tad spriedīsim par tālāko,” aicina Jānis Sala.

 

19.05.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv