Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Badmintonisti saņem Siguldas novada Gada balvas sportā

Piektdien, 3. jūlijā, Siguldas pils paviljonā tika pasniegtas Siguldas novada Gada balva sportā. Tika godināti Siguldas novada labākie sportisti, komandas un treneri, kā arī Siguldas novada jaunieši, kuri ieguvuši pirmās vietas Latvijas čempionātos.

Svinīgajā pasākumā pateicības balvas par izcīnītajiem Latvijas čempiona tituliem 2019. gadā saņēma arī badmintona spēlētāji Jekaterina Romanova, Liāna Lencēviča, Anna Kupča, Alens Zandovskis, Dāvis Strazdiņš, Arta Priedniece, Madara Mackēviča, Anete Priedniece, Leila Anna Siliņa, Agate Štamere.

Nominācijā “Gada komanda” balvu saņēma Siguldas badmintona komanda par 2. vietu Latvijas klubu komandu čempionātā. Šajā nominācijā uz balvu pretendēja arī Siguldas regbija komanda un volejbola komanda “NUKI”. 

Nominācijā “Gada jaunā sportiste” balvu saņēma distanču slēpotāja un orientieriste Kristīne Brunere un viņas treneris Raivis Zīmelis. Šajā nominācijā uz balvu pretendēja arī badmintoniste Anna Kupča un viņas treneris Ainārs Gureckis.

Nominācijā “Gada jaunais sportists” balvu saņēma kamaniņu sportists Gints Bērziņš un viņa treneris Zintis Šaicāns par 1. vietu pasaules kausā kamaniņu braukšanā jauniešiem. Atgādinām, ka Gints Bērziņš iepriekš trenējās arī badmintonā. Šajā nominācijā uz balvu pretendēja arī badmintonists Dāvis Strazdiņš un viņa treneris Ainārs Gureckis.

Nominācijā “Gada sporta pasākums” balvu saņēma “Siguldas kauss” kalnu slēpošanā un snovbordā. Šīs ir vēsturiski tradīcijām bagātākās kalnu slēpošanas sacensības Latvijā un pirmo reizi notika jau 1969. gadā. 2019. gadā sacensības svinēja 50 gadu jubileju, pulcējot arī Latvijas kalnu slēpošanas vēsturē lielāko dalībnieku skaitu – 294 dalībniekus dažādās vecuma grupās, kas cīnījās par tradīcijām bagātāko un senāko balvu – “Siguldas kausu”. Sacensības ir unikālas ar to, ka vienviet startē vecāki, bērni un mazbērni. Šajā nominācijā uz balvu pretendēja arī “Yonex Latvia U-17 International” badmintona turnīrs.

 

04.07.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv