Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
26. un 27.septembrī Talsos notiks Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem

26. un 27.septembrī Talsos notiks Latvijas čempionāts badmintonā U11, U13, U15, un U17 vecuma grupās visās piecās badmintona disciplīnās. Saskaņā ar Latvijas Badmintona federācijas Valdes locekļa Jāņa Salas apstiprināto Latvijas čempionāta badmintonā jauniešiem nolikumu, pieteikšanās termiņš ir otrdiena, 2020.gada 15.septembris plkst, 19:00. Pieteikumus jānosūta elektroniski uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv

>>> Skatīt Latvijas čempionāta badmintonā jauniešiem 2020 nolikumu
>>> Skatīt pieteikto spēlētāju sarakstu Tournamentsoftware.com 

Tik savlaicīgs pieteikšanās termiņš ir izskaidrojums ar nepieciešamību apzināt dalībnieku skaitu, lai pārliecinātos, ka visas turnīra spēlēs visās vecuma grupās un disciplīnās var ieplānot divās dienās 26. un 27.septembrī, un ja tas tomēs nebūs iespējams, tad, saskaņā ar Nolikumu, organizators līdz 2020.gada 18.septembra plkst 23:59 izziņos par nepieciešamību pirmās čempionāta spēles aizvadīt jau piektdien, 2020.gada 25.septembrī, bet ne ātrāk kā plkst. 16:00

Lēmums par Latvijas čempionāta badmintonā jauniešiem rīkošanu septembrī Latvijas Badmintona federācijas Valdē tika pieņemts 2020.gada maijā, paredzot, ka šis varētu būt teju vienīgais laiks, kad šāda čempionāta sarīkošana būs iespējama, paredzot, ka jau oktobrī atkal var tikt ieviesti ierobežojumi Covid-19 atkārtotas izplatības dēļ. Tāpēc 2020.gadā Latvijas čempionāti jauniešiem visās vecuma grupās notiks vienlaicīgi, nevis tā, kā tas bija iepriekš, kad kā atsevišķi pasākumi ir notikuši čempionāti U13, U15 un U17 vecuma grupām.

Dalības maksas par dalību Latvijas čempionātā ir noteikta 6€ vienspēles, 4€ dubultspēlēs un 10€ piedaloties visās trijās disciplīnās. Uzrādot derīgu Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte”, dalībniekam piemērojam 50% atlaide no dalības maksas.

Yonex AS30 badmintona spalvu bumbiņas nodrošina paši dalībnieki, vai to pavadošās organizācijas. Uz vietas būs iespējams pasūtināt siltas pusdienas. Daļa no spēlēm notiks uz Lavazza zilā badmintona paklāja.

Katrs spēlētājs var piedalīties 3 kategorijās: vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, savam vecumam atbilstošajā vecuma grupā, vai arī izvēloties spēlēt augstākā vecuma grupā jebkuru no kategorijām.

2020.gadā ir šādas vecuma grupas:
U11 - 2010.gadā dzimušie un jaunāki;
U13 - 2008.gadā dzimušie un jaunāki;
U15 - 2006.gadā dzimušie un jaunāki;
U17 - 2004.gadā dzimušie un jaunāki.

 

14.09.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv