Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas čempionātā badmintonā jauniešiem triumfē Dāvis Strazdiņš un Elza Zitāne

Talsos 26. un 27.septembrī notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U11-17 vecuma grupās. Diviem spēlētājiem izdevās izcīnīt visas trīs iespējamās zelta medaļas. U15 vecuma grupā tas izdevās rīdziniecei Elzai Zitānei, bet U17 vecuma grupā siguldietim Dāvim Strazdiņam.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta badmintonā jauniešiem 2020 nolikumu
>>> Skatīt pieteikto spēlētāju sarakstu Tournamentsoftware.com
>>> Skatīt bilžu galeriju Foto.Inobx.lv 

Latvijas čempionātā badmintonā jauniešiem tika noskaidroti čempioni četrās vecuma grupās: U17 (2004.gads un jaunāki),  U15 (2006.gads), U13 (2008.gads), U11 (2010.gads). Čempioni tika noskaidroti visās piecās badmintona olimpiskajās disciplīnās: zēnu un meiteņu vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, jauktajās dubultspēlēs.

Uzvarētāji U11, U13 un U15 vecuma grupās tika apbalvoti ar Latvijas čempionāta medaļām, taču U17 uzvarētāji vienspēlēs kā papildus balvu saņems arī iespēju piedalīties Latvijas Olimpiskās komitejas rīkotajā fiziskās sagatavotības un personības izaugsmes nometnē no 17. līdz 25.oktobrim Valmierā. Dāvim Strazdiņam un Annai Kupčai tā būs iespēja nedēļu trenēties kopā ar citu olimpisko sporta federāciju izraudzītajiem diviem spēcīgākajiem jauniešiem. Nometnes programmā ir paredzētas gan fiziskās sagatavotības treniņi un padziļinātas medicīniskās pārbaudes, kā arī socializēšanās un sadarbība ar profesionāliem sporta psihologiem.

Latvijas čempionātā badmintonā jauniešiem piedalījās 141 spēlētājs no Liepājas, Alsungas, Talsiem, Jelgavas, Ozolniekiem, Olaines, Mārupes, Baložiem, Sērenes, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Valkas un Rīgas.

Latvijas čempionātā badmintonā jauniešiem U11-17 direktors Edgars Kviesis ir pateicīgs visiem, kas piedalījās un palīdzēja. Latvijas čempionātu svinīgi atklāja  Talsu novada domes priekšsēdētaja Sandra Pētersone, savukārt himnu dziedāja Kristīne Broka-Meļķe. “Šis bija izaicinošs laiks gan rīkotājiem, gan arī dalībniekiem, tāpēc jo īpaši vēlos pateikt lielu paldies visiem dalībniekiem, viņu vecākiem, treneriem, klubiem, sporta skolām un pašvaldībām! Darījām visu, lai dalībniekiem no visas Latvijas mūsu rīkotais turnīrs saistītos ar patīkamām atmiņām! Paldies arī Latvijas Badmintona federācijai, kura izvēlējās Talsus kā Latvijas čempionāta norises vietu,” pateicas Edgars Kviesis

Lēmums par Latvijas čempionāta badmintonā jauniešiem rīkošanu septembrī Latvijas Badmintona federācijas Valdē tika pieņemts 2020.gada maijā, paredzot, ka šis varētu būt teju vienīgais laiks, kad šāda čempionāta sarīkošana būs iespējama, paredzot, ka jau oktobrī atkal var tikt ieviesti ierobežojumi Covid-19 atkārtotas izplatības dēļ. Tāpēc 2020.gadā Latvijas čempionāti jauniešiem visās vecuma grupās notika vienlaicīgi, nevis tā, kā tas bija iepriekš, kad kā atsevišķi pasākumi ir notikuši čempionāti U13, U15 un U17 vecuma grupām.

Talsos tika izmantoti arī abi Latvijas Badmintona federācijas rīcībā esošie badmintona korti. Youtube tika nodrošināta tiešraide, turklāt skatītājiem bija iespējams sekot spēles rezultātam, jo video tika sinhronizēts ar planšeti, kura bija paaugstinājuma tiesneša rokās. “Šobrīd esam pavirzījušies uz priekšu, lai tiešraides skatītājiem tiešraidē un zāle uz vietas būtu vēl interesantāk. Rezultātu var redzēt gan zālē, gan tiešraidē. Bet, vēl jāpadomā par to, kā nodrošināt vēl stabilāku un ātrāku internetu, jo Talsos labās ieceres aizēnoja nepietiekošais interneta ātrums,” stāsta Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

 

 

27.09.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv