Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Aicina trenerus pieteikties darbam paplašinātajā LBF Treneru komisijā
 
Latvijas Badmintona federācijas Valde ir pieņēmusi lēmumu paplašināt LBF Treneru komisijas skaitlisko sastāvu, nosakot, ka ka LBF Treneru komisijas sastāvā turpmāk varēs darboties 7 treneri, kurus izvirzījušas LBF dalīborganizācijas. Līdz 2020.gada 30.septembrim ir izsludināta atkārtota pieteikšanās darbam LBF Treneru komisijā. Pieteikums ir jānosūta uz e-pastu: info@badminton.lv. LBF Treneru komisijas esošajiem locekļiem savi pieteikumi atkārtoti nav jāsūta.
 
LBF Valde ir apstiprinājusi arī grozījumus LBF Treneru komisijas nolikumā, nosakot, ka LBF Treneru komisiju turpmāk vadīs komisijas locekļu izraudzīts priekšsēdētājs. Iepriekš bija noteikts, ka Treneru komisiju vadīja viens no LBF Valdes locekļiem.
 
Iepriekš LBF Treneru komisijā darbojas 6 locekļi - Ainārs Gureckis, Pauls Gureckis, Edgars Kviesis, Kristīne Šefere un Arnis Šefers, kā arī LBF Valdes locekle Diāna Šavalgina, kura saskaņā ar tobrīd spēkā esošo LBF Treneru komisijas nolikumu, bija šīs komisijas priekšsēdētāja.
 
Saskaņā ar LBF Treneru komisijas nolikumu, tās kompetencē ir pieaugušo, jaunatnes, junioru un senioru nacionālo izlašu treneru un izlašu kandidātu un komandu personālsastāva izvirzīšana apstiprināšanai LBF valdē, nacionālo izlašu treniņplāna un stratēģijas apstiprināšana, kā arī izlašu snieguma analīze. LBF Treneru komisija ir mudināta izstrādāt priekšlikumus koordinētam un optimizētām darbam ar nacionālo izlašu spēlētājiem visas sezonas garumā, treneru profesionālai tālākizglītībai, kā arī profesionāli izglītojošās informācijas (grāmatu, datu nesēju u.tt.) izveidei. LBF Treneru komisija ir atbildīga par atzinumu izsniegšanu LBF turnīru sarīkošanas noteikumiem, LBF organizēto turnīru nolikumiem, tai skaitā Latvijas čempionātu jauniešiem, junioriem, komandām, pieaugušajiem un senioriem, kā arī sniegt atzinumus par jautājumiem, kurus ierosina LSFP, Olimpiskā komiteja, LR Izglītības un zinātnes ministrija, esošo un potenciālo sporta skolu programmām, kā arī lemt par atzinumu piešķirt badmintona trenera sertifikātus.
 

18.09.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv