Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
“Dārta” organizēs badmintona sacensības jauniešiem un A meistarības grupā

LDz/RSP sporta biedrība "Dārta” oktobrī un decembrī organizēs badmintona sacensības Latvijas A meistarības grupas spēlētājiem, kā arī jaunatnes sacensības vienspēlēs U11, U13 un U17 vecuma grupās. A meistarības grupas turnīri notiks sestdienās, 10.oktobrī un 19.decembrī, savukārt turnīri jauniešiem notiks svētdienās, 11.oktobrī un 20.decembrī. Sacensības jauniešiem atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Rīgas badmintona turnīri notiks Rīgas Juglas vidusskolas (Skrundulienas 1) sporta zālē, kur iekārtoti četri badmintona dubultspēļu laukumi uz koka grīdas.

>>> Skatīt Rīgas badmintona turnīra (A meistarības grupas) nolikumu
>>> Skatīt Rīgas jaunatnes badmintona turnīra nolikumu

Sacensībās A meistarības grupā būs iespēja spēlēt vīriešu un sieviešu vienspēlēs un dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs. 

A meistarības grupas sacensībās pirmo vietu ieguvēji vīriešu un sieviešu vienspēlēs saņems profesionālās badmintona bumbiņas “FZ Forza VIP”, savukārt otro un trešo vietu ieguvēji saņems “FZ Forza” badmintona kreklus un šortus.

A meistarības grupā jaukto dubultspēļu pirmo trīs vietu ieguvēji saņems biļeti uz “Apollo kino” (iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”), kuru varēs izmantot pēc saviem ieskatiem izvēloties sev piemērotu un mīļu filmu. Visi saņems arī saldumu balvas no Latvijas saldumu ražotājiem.

Rīgas jaunatnes badmintona turnīrā būs iespēja spēlēt zēnu un meiteņu vienspēles. Sacensību formāts vairāk ir domāts jauniešiem, kas vēl ir ceļā uz badmintona Olimpa virsotnēm, tātad vairāk iesācējiem.

Pirmo vietu ieguvēji jaunatnes badmintona turnīrā zēnu un meiteņu vienspēlēs saņems biļeti uz “Apollo kino” (iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”), kuru varēs izmantot pēc saviem ieskatiem izvēloties sev piemērotu un mīļu filmu, savukārt otro un trešo vietu ieguvēji saņems balvas no “FZ Forza”. Visiem tiks arī saldumu balvas no Latvijas saldumu ražotājiem.

 

04.10.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv