Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Lietuvā jaunievēlēts badmintona federācijas prezidents, valde un komisiju vadītāji

Viļņā 16.oktobrī notika Lietuvas Badmintona federācijas kopsapulce, kuras laikā pārvēlēta federācijas vadība. Par jauno Lietuvas Badmintona federācijas prezidentu ir ievēlēts radošais uzņēmējs Aurimas Kamantauskas, kurš savu priekšvēlēšanu kampaņu aizvadīja ar saukli "Kopā audzināsim jaunu olimpiešu paaudzi!". Līdzšinējais prezidents Vilmantas Liorančas tika ievēlēts par viceprezidentu. Savukārt Vaidotas Sruogis arī turpmāk būs Lietuvas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs.

Lietuvas Badmintona federācijas Statūti nosaka, ka arī ģenerālsekretārs ir kopsapulces biedru ievēlēta federācijas amatpersona. Latvijā, savukārt, ģenerālsekretāru apstiprina federācijas valde.

Lietuvas Badmintona federācijas kopsapulces notiek ik gadu, taču federācijas vadība tiek vēlēta reizi četros gados, ik pēc olimpiskā cikla. 2020.gadā, kā zināms, Olimpiskās spēles nenotika, taču, ņemot vērā to, ka līdzšinējās federācijas vadības pilnvaras beidzās 2020.gada 1.novembrī, federācijas vadības vēlēšanas notika iepriekš jau šogad, negaidot Olimpiskās spēlēs un aizvadītā Olimpiskā cikla izvērtējumu.

Atgādinām, ka Lietuvas badmintonistiem vēl nesenā pagātnē ir Olimpisko spēļu pieredze. 2008.gadā Pekinas Olimpisko spēļu badmintona turnīrā no Lietuvas piedalījās Akvile Stapusaityte un Kestutis Navickas, kuru, turklāt, tikai 1/8 finālā apturēja Lee Chong Wei [2] . Savukārt 2016.gada Akvile Stapusaityte jau bija iekļauta starp spēlētājiem, kuri kvalificējušies uz Rio Olimpiskajām spēlēm, taču spēlēt viņa tā arī netika, jo Ķīnas spēlētājas, diemžēl, nolēma savādāk izmantot sev piešķirtās kvotas.

Konferencē tika apstiprināti arī iepriekšējā nedēļā notikušajā treneru sanāksmē ievēlētais Treneru padomes priekšsēdētājs Kestutis Navickas, kā arī Tiesnešu kolēģijas priekšsēdētāja Živila Simonaityte

Kopsapulcē tika pieņemts lēmums palielināt Lietuvas Badmintona federācijas Izpildkomitejas sastāvu līdz 13 locekļiem, iekļaujot tajā arī prezidentu, viceprezidentu, ģenerālsekretāru, kā arī Treneru padomes un Tiesnešu kolēģiju priekšsēdētājus.

Lietuvas Badmintona federācijas Izpildkomitejā tika ievēlēti arī Povilas Bartušis, Algirdas Kepežinskas, Aivaras Kvedarauskas, Donatas Narvilas, Arnoldas Slušnys, Vaida Slušnienė, Linas Supronas un Laimonas Vaškevičius.

Lietuvas Badmintona federācijas Revīzijas komisijā tika ievēlēti Laima Chomskytė, Gintarė Rudokienė un Artūras Michejenko.

Lietuvas Badmintona federācijā darbojas arī Apelācijas komisija, kurā turpmāk darbosies Marijus Stankevičius, Tadas Ivanauskas, Audrius Lesinskas.

 

20.10.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv