Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Pasaules junioru (U19) čempionāts Jaunzēlandē ir atcelts

Pasaules junioru (U19) čempionāta badmintonā rīkotāji no Jaunzēlandes ir apstiprinājuši, ka 2021.gada janvārī ieplānotais pasākums ir atcelts. “Mēs, protams, esam vīlušies, ka nespējam noorganizēt šo Pasaules junioru čempionātu, bet ieceļošanas ierobežojumi un sarežģījumi, kas saistīti ar Covid-19 situāciju, padara neiespējamu pasākuma plānošanu un līdz ar to arī norisi Jaunzēlandē, kā tas plānots,” norādīja Pasaules Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Tomass Lunds.

>>> Skatīt informāciju par Pasaules čempionātiem badmintonā 2019.- 2025.gadā

Jaunzēlandes Badmintona federācija joprojām ir apņēmības pilna rīkot pasaules junioru čempionātus, un Pasaules Badmintona federācija ir apstiprinājusi Jaunzēlandes pieteikumu aizstāt zaudēto 2024.gadā.

“Lai gan mēs esam ārkārtīgi vīlušies par šo jaunumu, tas ir pareizais lēmums pašreizējās situācijas dēļ. Mēs zinām, ka pasaule gaidīja iespēju apmeklēt Jaunzēlandi un izbaudīt patiesi iedvesmojošu pasākumu ar labākajiem jaunajiem badmintona spēlētājiem uz planētas, un mēs jūtam, ka visi, kurus ietekmē šī atcelšana, ir cietuši. Tomēr esam sajūsmā, ka fani un spēlētāji no visas pasaules joprojām varēs baudīt unikālu Kiwi badmintona pieredzi, kaut arī dažus gadus vēlāk, nekā sākotnēji bija plānots," sacīja Jaunzēlandes Badmintona federācijas izpilddirektors Džo Hičkoks.

2018.gadā, nosakot ilgtermiņa mērķus, Pasaules Badmintona federācija piešķīra tiesības rīkot Pasaules čempionātus no 2019. līdz 2025.gadam. 2019.gadā Pasaules junioru čempionāts notika Krievijas pilsētā Kazaņā. 2020.gadā čempionātam bija jānotiek Jaunzēlandē. 2021.gadā čempionāta rīkošana ir uzticēta Ķīnai, 2022.gadā Spānijai, 2023.gadā Pasaules junioru čempionāts badmintonā ir ieplānots ASV Havaju štata administratīvajā centrā Honolulu.

Sākotnēji 2020.gada Pasaules junioru čempionāts badmintonā bija ieplānots Jaunzēlandē oktobra sākumā, bet vēlāk, Covid-19 dēļ, čempionāts tika pārcelts uz 2021.gada janvāri, saglabājot iespēju piedalīties jauniešiem, kuri dzimuši 2002.gadā un jaunāki.

“2021.gadā dažiem junioriem būs jau 19 gadi, bet diemžēl pietrūks pieredzes Pasaules junioru čempionātā. Mēs varam tikai mudināt viņus turpināt attīstīt savu talantu kā badmintona sportistus un sākt iesaistīties atklātos starptautiskos pasākumos,” mudina Tomass Lunds.

“Pandēmijas laikā bija grūts un ārkārtējs gads. Mēs visi ceram, ka 2021. gadā būs konsekventāks starptautiskais badmintona kalendārs un 2021. gada oktobrī Ķīnā notiks nākamais Pasaules junioru čempionāts badmintonā,” aicina Tomass Lunds.

 

22.10.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv