Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
AirBadminton
Adventures`Zone turnīrs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Atcelti 2020.gada Baltijas un Latvijas čempionāti badmintonā junioriem un senioriem

Foto: Gunārs Lūsveris

Pašsaprotami, ka Ārkārtas situācijas laikā, kad ir aizliegti visi sporta pasākumi, ir atcelti arī visi līdz 2020.gada 6.decembrim ieplānotie badmintona turnīri Latvijā, tai skaitā Baltijas čempionāts jauniešiem, Latvijas čempionāts senioriem un Latvijas čempionāts junioriem U19. 

>>> Skatīt Latvijas badmintona kalendāru 2020.gadam

Par Baltijas jaunatnes U14, U16 un U18 čempionātu komandām un individuāli viss ir skaidrs - 2020.gadā tas nenotiks. Taču Baltijas valstu badmintona federāciju ģenerālsekretāriem vēl savā starpā jāvienojas par to, vai nākamgad šis pasākums tomēr notiks Latvijā, vai Igaunijā, kurai bija jāpārņem stafete no Latvijas. Līdzīga vienošanās nepieciešana arī par Baltijas čempionātu senioriem - tam šogad maijā bija jānotiek Igaunijā, bet nākamgad jau Latvijā.  

Par Latvijas čempionātu senioriem ir skaidrs, ka 2020.gadā tas nevarēs notikt. Neskaidrs vienīgi paliek jautājums par to, kā noslēgt 2020.gada Megogo senioru tūres sezonu. Neskatoties uz Covid-19 radītājiem apgrūtinājumiem, šogad izdevās aizvadīt trīs no pieciem Megogo senioru tūres posmiem - pirmo februāra sākumā Jelgavā, otrais posms 11.jūlijā notika Liepājā, trešais posms 12.septembrī Kocēnos. Viens posms bija ieplānots 4.aprīlī Salaspilī, un to bija sākotnēji plānots pārcelt uz 7.novembri. Un vēl viens posms bija ieplānots kā Latvijas čempionāts senioriem. Galīgais lēmums par sezonas noslēgšanu un Megogo balvu sadalīšanu tiks pieņemts decembra sākumā, skatoties, vai šogad, beidzoties Ārkārtas situācijai, vēl būs iespējams sarīkot sacensības senioriem.

Vēl nav izlemts, kā rīkoties ar atcelto Latvijas čempionātu junioriem. Čempionāta atcelšana liedz iespēju šogad noskaidrot U19 čempionus, atšķirībā no U11, U13, U15 un U17 vecuma grupām, kurām izdevās aizvadīt Latvijas čempionātu 26.-27.septembrī Talsos. Ja decembra sākumā, beidzoties Ārkārtas situācijai, izskatīties, ka situācija uzlabojos, tad kā viens no risinājumiem ir 2020.gada čempionātu U19 aizvadīt janvārī vai pat februārī, tādējādi dodot iespēju savu pēdējo junioru čempionātu aizvadīt arī 2002.gadā dzimušajiem, kā arī cīnīties par tradicionālo balvu U19 čempionātā - bezmaksas autovadītāju (B) kursiem autoskolā “Einšteins”. Līdzīgi sākotnēji plānoja rīkoties arī Pasaules badmintona federācija, piedāvājot pārcelt Jaunzēlandē ieplānoto 2020.gada Pasaules junioru čempionātu no oktobra uz nākamā gada janvāri, taču neko nemainot jau iepriekš izplānotajā 2021.gada Pasaules čempionātā, kurš oktobrī ieplānots Ķīnā.

 

09.11.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv