Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Sacensību rīkošana
Covid-19
Gada balva
Adventures`Zone turnīrs
Latvijas čempionāts
Klubu komandu līga
MEGOGO tūre senioriem
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Badmintons īpaši izcelts, taču trenēties un spēlēt joprojām nevar

Sākot ar 7.aprīli savu aktualitāti ir zaudējis LR Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, turpmāk sporta sacensības un treniņu process notiks saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Jāatzīmē badmintona īpaši priviliģētais stāvoklis, jo līdzīgi kā teniss, šie divi sporta veidi ir īpaši izcelti Ministru kabineta rīkojuma 32.11.punktā. Pagaidām vēl šīs iespējas nav izmantojamas, jo, saskaņā ar šo pašu noteikumu 90.punktu, "par piemērošanas uzsākšanu ir jāpieņem atsevišķs Ministru kabineta lēmums, izvērtējot epidemioloģisko situāciju".

>>> Skatīt LR Ministru kabineta noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”

Šobrīd publiski pieejamā informācija liecina, ka iekštelpās spēlēt badmintonu un tenisu varēs ne ātrāk kā maijā, tas būs atkarīgs s no epidemioloģiskās situācijas, ne ātrāk, kamēr 14 dienu kumulatīvais saslimstības rādītājs būs lielāks par 250.

Izglītības un zinātnes ministrijas interneta lapā rakstīts, ka sportā pamatā tiek saglabāts esošais regulējums. “Sporta treniņa (nodarbības) norisei ārtelpās vienā treniņgrupā vienlaikus organizēti drīkst pulcēties ne vairāk kā 10 cilvēku (neskaitot sporta speciālistus un sporta darbiniekus) un netiek izmantotas ģērbtuves. Ja to pieļauj attiecīgās ārtelpas sporta norises vietas platība, vienlaikus drīkst norisināties vairāku treniņgrupu darbs, ja dažādu treniņgrupu plūsmas fiziski nepārklājas, kā arī tiek nodrošināta to darbības atsevišķa uzraudzība,” rakstīts ministrijas interneta lapā.

Noteikumos uzskaitītie augstākā līmeņa sportisti arī turpmāk bez ierobežojumiem varēs trenēties gan iekštelpās, gan ārtelpās. 

Tāpat saglabāts augstākā līmeņa sporta sacensību regulējums, vienlaikus to attiecinot uz visām starptautisko sporta federāciju sporta sacensību kalendārā iekļautajām sacensībām izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem. 

Ar 2021. gada 7. aprīli sporta norišu vietu darba laiks tiek pagarināts līdz plkst. 22.00.

 

06.04.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv