Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Badmintona aktualitātes #1 (2019.gada martā)

Latvijas skolu komandas arī šogad cīnīsies par “Tallink” balvām

2019.gada 2.maijā Valmierā notiks Latvijas skolu komandu čempionāts badmintonā sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas vecuma grupās. Šāds skolu komandu čempionāts Latvijā notiks jau otro gadu pēc kārtas. Arī šogad čempionāta uzvarētāji visās vecuma grupās saņems “Tallink” apmaksātu kruīza ceļojumu. Latvijas skolu komandu čempionāts badmintonā pirmo reizi notika 2018.gada 6.aprīlī Salaspilī, pulcējot skolu komandas no Liepājas, Ugāles, Talsiem, Uzvaras, Jelgavas, Jūrmalas, Salaspils, Siguldas, Cēsīm un Valmieras.

>>> Lastīt vairāk

 

Evelatus Latvijas kausa 1.posmā balvas arī no KROM Kendama

Svētdien, 24.martā Salaspils Sporta namā notiks Evelatus Latvijas kausa badmintonā šī gada 1.posms. Salaspilī badmintonistu rīcībā būs 12 badmintona laukumi, tādējādi nodrošinot iespēju sarīkot plašu jauniešu turnīru gan A, gan B meistarības grupās. Kā papildinājums ir turnīrs arī U9 un U21 vecuma grupām. Atgādinām, ka Latvijas kausa kopvērtējuma uzvarētāji gada nogalē saņems balvas no Latvijā pazīstamā mobilo telefonu un aksesuāru mazum un vairumtirgotāju “Evelatus”. Savukārt 1.posma U13 un U15 vienspēļu uzvarētāji balvās saņems jauniešu vidū populāro koka rotaļlietu “KROM” kendama no “BESPORT”.

>>> Lastīt vairāk 

 

Siguldā marta beigās sacentīsies Eiropas spēcīgākie U17 jaunieši

2019.gada 29.-31.martā Latvijā pirmo reizi notiks Eiropas badmintona U17 reitinga turnīrs “Yonex Latvia U17”. Uz turnīru Siguldā ir pieteikušies 111 spēlētāji. Siguldas turnīrā būs pārstāvētas 15 valstis, tai skaitā Austrija, Baltkrievija, Dānija, Spānija, Igaunija, Itālija, Lietuva, Luksemburga, Norvēģija, Polija, Krievija, Skotija, Zviedrija, Ukraina un Latvija. 

>>> Lastīt vairāk

 

Klubu komandu čempionāts A un B grupām 6.-7.aprīlī Tērvetē

2019.gada 6. un 7.aprīlī Tērvetes novada sporta hallē notiks Latvijas klubu komandu čempionāts. Komandu pieteikumi tiek gaidīti līdz 2019.gada 1.aprīlim. B līgas čempionāts Badminton 100 formātā un Kvalifikācijas turnīrs notiks 6.aprīlī, savukārt Latvijas klubu komandu čempionāta finālturnīrs notiks 7.aprīlī. Finālspēli tiešraidē translēs “Sportacents TV”. Latvijas čempionāta uzvarētājs iegūs tiesības piedalīties Eiropas klubu komandu čempionātā, kas no 2. līdz 6.jūlijam notiks Luksemburgā.

>>> Lastīt vairāk

 

“Yonex Latvia International” pirmie dalībnieki no Dominikānas

Latvijas Badmintona federācija ir saņēmusi pirmo pieteikumu uz Pasaules reitinga badmintona turnīru “Yonex Latvia International”, kurš notiks Jelgavā no 30.maija līdz 2.jūnijam. Kā pirmie uz Latvijas turnīru šogad ir pieteikušies badmintona spēlētāji no Dominikānas. Atgādinām, ka 2018.gadā “Yonex Latvia International” saņēma 439 pieteikumus no 335 spēlētājiem, kuri pārstāvēja 40 valstis, tādējādi šis turnīrs bija ne tikai viens no starptautiskākajiem sporta notikumiem Latvijā, bet arī masveidīgākais pasaules reitinga badmintona turnīrs Eiropā.

>>> Lastīt vairāk

 

Publicēts Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādes nolikums

No 5. līdz 7.jūlijam Jelgavā norisināsies Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiāde, kuras ietvaros no 6. līdz 7.jūlijam tiks sadalīti medaļu komplekti arī badmintonā. Šogad Latvijas Jaunatnes Olimpiādes programmā ir iekļautas visas piecas badmintona disciplīnas. Zēnu un meiteņu vienspēlēs varēs piedalīties 24 spēlētāji, bet zēnu, meiteņu un jauktajās dubultspēlēs 16 pāri. Sacensībām varēs piedalīties jaunieši, kuri dzimuši 2001.-2004.gadā.

>>> Lastīt vairāk

 

Badmintons kā pakalpojums prestižajos “Concept" kortos Jūrmalā

“Yonex” badmintona korts, kuru 2017.gada rudenī iegādājās Latvijas Badmintona federācija no līdzekļiem, kas nopelnīti rīkojot Pasaules badmintona reitinga turnīru “Yonex Latvia International”, šobrīd joprojām atrodas Jūrmalā, tenisa centrā “Concept”. Klientiem badmintona korta izmantošana tiek piedāvāts uz komerciāliem noteikumiem - 10 eiro par stundu.

>>> Lastīt vairāk

 

17.03.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv