Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
Lounge FM
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
“Victor" piedāvās sponsorēšanas līgumus Latvijas čempioniem U11 - U17

Latvijas čempioniem badmintona U11 - U17 vecuma grupās tiks piedāvāts noslēgt sponsorēšanas līgumus ar “Victor”. Iespēju tikt pie “Victor” līguma iegūs visu vecuma grupas meiteņu un zēnu vienspēļu pirmās vietas ieguvēji. Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem notiks 2017.gada 29. un 30.aprīlī, Valmierā.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta badmintonā U11 - U17 nolikumu

“Vēršam vecāku, treneru un jauno spēlētāju uzmanību, ka Latvijas čempionātā badmintonā jauniešiem būs iespēja tikt pie “Victor” sponsorēšanas līguma. Domāju, ka tā ir ļoti motivējoša ziņa mūsu jaunajiem badmintonistiem,” informē sporta preču veikals “Besport”, kurš Latvijā pārstāv “Victor”, pārstāvis Toms Preinbergs. 

“Jau šobrīd, pateicoties iepriekš uzsāktai sadarbībai ar Latvijas labāko badmintonistu Niku Podosinoviku, daudziem Latvijas jaunajiem badmintona spēlētājiem ir pieaugusi interese par “Victor” badmintona inventāru. Jaunieši vēlās līdzināties Nikam,” stāsta Toms Preinbergs.

“Domāju, ka ikviens spēlētājs, tai skaitā jauns un jau pieredzējis, vēlas, lai par viņu ieinteresējas sponsori, lai viņš tiktu izraudzīts par piemēru pārējiem,” uzskata Toms Preinbergs.

Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds ir gandarīts par to, ka sporta preču pārstāvji pieaugoši sponsorē Latvijas badmintona spēlētājus un notikumus. “Šobrīd ir vērojama veselīga konkurence starp trim lielākajiem badmintona brendiem - “Yonex”, “Victor” un “Babolat”. Šī konkurence veicina tirgus attīstību, un ieguvēji no tā ir gan preču ražotāji, badmintona spēlētāji un Latvijas badmintons kopumā,” uzskata Kristians Rozenvalds.

 

14.04.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv