Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas čempionāta jauniešiem laikā rīkos badmintona inventāra andeli

29.aprīlī, kad Valmierā notiks Latvijas čempionāts jauniešiem, tiks organizēta badmintona inventāra andele, lai jauniešiem, vecākiem un treneriem būtu iespēja piedāvāt pašiem vairs nederošu badmintona inventāru, savukārt citiem būtas iespēja šādas lietotas mantas iegādāties. Badmintona andelē būtu iespējams andelēt tikai ar badmintonu saistītas lietas, tais skaitā drēbes, sporta apavus, raketes, badmintona raketes apvalkus, stīgas, badmintona somas, rokturus un tamlīdzīgi. 

Kāpēc LBF atbalsta badmintona andeli?

"Lai gan badmintons nav uzskatāms par ļoti dārgu sporta veidu, tomēr dažkārt arī šie badmintona tēriņi ir pārāk lieli, lai jauniešiem treniņi badmintonā būtu apgrūtināti. Spēlētājiem ir nepieciešamas vismaz divas badmintona raketes, ērti zāles sporta apavi, specifiska sporta soma ar nodalījumu raketēm, kuras sezonas laikā vairākkārtīgi jāpārstīgo. Organizējot šādu andeli, mēs palīdzam spēlētājiem iegūt nepieciešamo inventāru daudz lētāk, un vienlaicīgi palīdzam arī tiem, kuri labprāt vēlētos iepriekš nopirktās mantas kādam atdot vai pārdot," stāsta Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

"Iespējams, kāds ir savulaik nopircis labus sporta apavus, bet kāja ir izaugusi pārāk strauji. Iespējams, kāds savulaik ir nopircis labu pirmo raketi, bet pēc tam, uzlabojoties spēlēt prasmei, ir nopircis vēl labāku. Arī ar badmintona somām ir tā, ka sākotnēji tiek pirktas tās, kas vislabāk izskatās, bet pēcāk izprotam katrs savas vajadzības, tām piemērojot jaunas somas iegādi, bet vecā tikmēr aizņem daudz vietas plauktā," situāciju ieskicē Kristians Rozenvalds.

Kāpēc Latvijas jauniešu čempionāta laikā?

"Badmintona andele ir īpaši aktuāla tieši augušiem jauniešiem. No savas tēva pieredzes zinu, ka dēlam kurpes vēl izskatās kā jaunas, bet nu jau ir par mazu, lai gan savulaik tika pirktas ar rezervi. Domāju, ka šāda situācija ir daudziem, kad kājas izmērs mainās pat divas reizes sezonā," pieredzē dalās Kristians Rozenvalds.

 

18.04.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv