Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesneši
Par federāciju
Valde
Shuttle Time
Atbalstītāji
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvija ir pieteikusi Valmieras badmintona klubu uz Eiropas čempionātu

Latvijas badmintona federācija ir pieteikusi Valmieras badmintona kluba komandu uz Eiropas klubu čempionātu, kas notiks Itālijā, Milānā, no 20. līdz 24.jūnijam. Tiesības pārstāvēt Latviju sākotnēji pienācās Siguldas badmintona klubam kā Latvijas klubu komandas čempionāta uzvarētājiem, taču siguldieši atteicās, tāpēc tiesības tika tālāk nododas Latvijas vicečempioniem - Valmieras badmintona klubam.

>>> Skatīt informāciju par Eiropas klubu čempionātu

Saskāņā ar Eiropas klubu čempionāta nolikumu, līdz 2.maijam federācijām bija jāpiesaka savas valsts kluba līdzdalība, pat neprasot norādīt, kurš klubs piedalīsies Eiropas čempionātā, jo daudzās valstīs šobrīd vēl nav noslēdzies nacionālais klubu čempionāts. Konkrētā kluba dalībniekus, kas piedalīsies Eiropas čempionātā, klubiem ir jāpieska līdz 2017.gada 6.jūnijam.

Valmieras badmintona kluba valdes loceklis Elmārs Pitura apzinās, ka Eiropas klubu čempionāta piedalās ļoti spēcīgi spēlētāji, un šeit konkurence ir pat lielākā nekā valsts izlašu sacensībās, jo Eiropas klubos spēlē arī ārzemju spēlētāji no Āzijas. "Taču mēs vēlamies šo iespēju izmantot, jo tas var būt kā pamudinājums mūsu spēlētājiem gan Valmierā, gan arī visā Latvijā," uzskata Elmārs Pitura.

Dalības maksu par Latvijas kluba līdzdalību Eiropas klubu čempionātā apmaksā Latvijas badmintona federācija, savukārt klubu pārstāvji paši sedz ceļošanas un uzturēšanās izdevumus. Valmieras klubam palīdzēt apņēmusies arī Valmieras pilsētas dome.

Saistībā ar vairāku Latvijas senioru iesaistīšanos Valmieras komandas līdzdalībā Eiropas klubu čempionātā, kas notiks no 20. līdz 24.jūnijam, Itālijā, Milānā, ir mainīts Latvijas senioru čempioināta datums - Latvijas čempiināts badmintonā senioriem notiks Salaspilī, 2017.gada 9.jūlijā. "Arī citkārt mēs esam mēģinājuši izvairīties no tā, lai Latvijas nacionālie čempionāti nenotiku laikā, kad cituviet notiek Eiropas čempionāti vai nozīmīgi starptautiskie turnīri. Mums jāpalīdz Valmierai nokomplektēt vislabāko komandu, bet vienlaicīgi rīkojot Latvijas čempionātu, mēs Valmieras komandas dalībniekiem liegtu izcīnīt Latvijas čempionāta medaļas," piebilst Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

 

04.05.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv