Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas badmintonisti piedalās "IWT Latvian Open 2017" raketlonā

Nedēļas nogalē, 7.-9.jūlijā Rīgā, tenisa klubā ENRI (Stirnu iela) norisināsies "IWT Latvian Open 2017" raketlonā - populārāko rakešu sporta veidu daudzcīņā, kur sportisti sacenšas 4 disciplīnās – galda tenisā, badmintonā, skvošā un tenisā. Turnīrā piedalās arī vairāki Latvijā pazīstami badmintonisti, tai skatiā Reinis Šefers, Viesturs Bajārs, Gintars Rundēlis, Toms Preinbergs, Kaspars Zaķis un Uldis Dzirkalis.

Sacensībās piedalīsies 82 sportisti no 18 valstīm, tai skaitā 9 sportisti un sportistes no Pasaules TOP 10, kā arī labākie Latvijas rakešu sportu meistari. Šobrīd Pasaules ranga simtniekā atrodas 2 Latvijas raketlonisti - Uldis Dzirkalis (26.) un Artūrs Zaicevs (55.) . Tāpat turnīrā ir pietiekušies ne tikai Latvijas Badmintona federācijas ranga TOP 10 spēlētāji, bet valsts labāko galda tenisistu vidū esošie - Rihards Mencis un Dainis Reinholds.

Sacensību sākums piektdien, 7.jūlijā 12:00 (dubultspēles), savukārt vienspēļu fināli paredzēti svētdien sākot no 11:00. Tāpat spēles bez maksas būs iespējams skatīties www.fokuss.tv (sestdien, svētdien).

Latvijas Raketlona federācija ir valsts atzīta sporta organizācija, kas ir FIR (Starptautiskā Raketlona federācija) biedrs no 2009.gada. Sporta veids ir populārs vairāk nekā 40 valstīs, kopumā starptautiskās sacensībās piedalās vairāk nekā 3000 sportistu.

Sacensības atbalsta programma Valsts Sportam,  Latvijas sporta federāciju padome, DC Resources Baltics, TN Kurši, Yonex, Jēkabpils PMK, BESPORT, SHARK ENERGY un citi uzņēmumi.

 

07.07.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv