Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Vasaras dubultspēļu līga katru otrdienu "Enri" badmintona kortos Purvciemā

Sākot ar 25.jūliju, turpmāk katru otrdienu "Enri" badmintona kortos Purvciemā norisināsies Vasaras dubultspēļu līgas turnīrs, kuru organizē Badmintonaklubs.lv. Piecus otrdienas vakarus pēc kārtas notiks kvalifikācijas turnīri, bet 29.augustā notiks finālturnīrs, kurā varēs piedalīties 12 labākie spēlētāji. 

>>> Skatīt Vasaras dubulspēļu līgas nolikumu

Turnīra kopvērtējumua rezultāti tiks iekļauti Latvijas badmintona federācijas reitingā jaukto dubultspēļu kategorijā. Reitingā tiks uzskaitīti to spēlētāju kopvērtējuma rezultāti, kas būs piedalījušies vismaz 2 Vasaras dubultspēļu līgas posmos.

Katra posmā vakara uzvarētāji tiek apbalvoti ar balvām no turnīra atbalstītājiem – "Mosel Weins", "Yonex", Reds.lv u.c. Līgas finālposma uzvarētājs kļūst par Vasaras dubultspēļu līgas čempionu. 

Dalības maksa par vienu vakaru ir 10 eiro. Turnīra rīkotāji garantē katram spēlētājam vismaz 5 spēles vienā vakarā.

Pieteikumi iesniedzami e-pastā info@badmintonaklubs.lv līdz katra posma iepriekšējās dienas pl.18:00, norādot spēlētāja vārdu un (tikai pirmajam pieteikumam) vēlamo meistarības grupu. Pieteikumi tiek pieņemti iesniegšanas kārtībā, katrā posmā nodrošinot vismaz 5, bet ne vairāk kā 7 dalībniekus rotācijā uz viena korta. 

Turnīra formātā ir dažas specifiskas lietas. Pirmkārt, vienā spēlē tiek spēlēts tikai viens sets līdz 21 punktam, taču galvenais ir tas, ka katrā spēlē ir jauns spēles partneris. Vakara gaitā tiek noskaidrots nevis uzvarētājs - pāris, bet gan viens konkrēts spēlētājs, kuram izdevies individuāli iekrāt visvairāk punktus visās spēlēs. Šāds formāts ir ļoti populārs pludmales volejbolā - "King of the Beach".

 

25.07.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv