Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Badmintonistu pludmales volejbola turnīrā uzvar talsu pāris K.Šepte & S.Kviese

Svētdien, 30.jūlijā Pasta salā Jelgavā notika pludmales volejbola turnīrs Latvijas badmintona spēlētājiem. Turnīrā piedalījās 16 pāri no Rīgas, Talsiem, Olaines, Siguldas, Valmieras, Cēsīm, kā arī Ozolniekiem un Jelgavas. Finālspēlē, trijos setos uzvarot Teodoru Kerimovu un Ardi Danielu Bedrīti, uzvarēja pāris no Talsiem - Kristaps Šepte un Sigeta Kviese.

>>> Skatīt Inbox Foto galeriju

Turnīra rīkošanu pēc Latvijas badmintona federācijas ierosinājuma uzņēmās sporta preču tirgotājs "BESPORT".  Turnīru palīdzēja sarīkot arī Jelgavas sporta servisa centrs, nodrošinot iespēju izmantot divus pludmales volejbola laukumus Pasta salā, kā arī piešķirot apskaņošanas aparatūru un telti. 
 
Uzvarētāji kā balvu saņēma biļetes uz Eiropas čempionātu pludmales volejbolā, kas no 16. līdz 20.augustam notiks Jūrmalā. Šādā veidā arī Latvijas badmintona federācija līdzdarbojas šī lielā notikuma reklamēšanā, aicinot arī pārējos Latvijas badmintona spēlētājus klātienē vērot Eiropas čempionāta spēles.
 
 
Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds ir ļoti gandarīts par šādu Latvijas sporta federāciju sadarbību. “Citkārt federācijas savā starpa konkurē gan par audzēkņiem, sponsoriem, mediju un skatītāju uzmanību. Tāpēc jo īpašs prieks par to, ka federācijas var vienoties par kopīgo,” uzskata Kristians Rozenvalds.
 
Pludmales volejbola turnīrs badmintona spēlētājem šobrīd ir ļoti aktuāls, jo vasarā, kad daudzos badmintona klubos ir atvaļinājumi, vadošie Latvijas badmintona spēlētāji ir bieži redzami spēlējot pludmales volejbolu. Nav grūti saskatīt arī līdzības starp badmintonu un pludmales volejbolu - tās ir gan gremdes, gan arī spēlētāju taktika dubultspēlēs.
 
Pludmales volejbola turnīrā piedalījas daudzi Latvijas spēcīgākie badmintona spēlētāji, tai skaitā Latvijas čempioni: Kārlis Vidass, Monika Radovska, Jekaterina Romanova, Reinis Šefers, Teodors Kerimovs, Toms Preinbergs. Pasākumā piedalījās, bet turnīrā nepiedalījās arī Niks Podosinoviks un Kristīne Šefere.
 
Vienlaicigi turpat blakus Pasta salā Latvijas badmintonistiem bija iepsēja uzspēlēt krosmintonu (spīdmintonu), tādējādi pasākumā iesaistot vēl vienu sporta federāciju. Latvijas krosmintona federācijas prezidents Mārtiņš Žogots atgādina, ka arī līdz šim Latvijas spēcīgākie badmintona spēlētāji bieži ir piedalījušies krosmintona turnīros, piemēram Latvijas čempione badmintona Jekaterina Romanova ir izcīnījusi 3.vietu Pasaules čempionātā krosmintonā junioriem, bet Pauls Gureckis un Pauls Rozenvalds ir kaklā kāruši gan krosmintona, gan arī badmintona čempionātu zelta medaļas.
 
“Šādu turnīra rīkošana stiprina badmintona kopienu, veicina sadraudzību starp spēlētājiem un klubiem. Tā nav jauna ideja - līdzīgus turnīrus citos sporta veidos rīko arī citas federācijas. Mēs, protams, ceram, ka arī citu sporta veidu pārstāvji rīkos savējiem turnīrus badmintonā,” stāsta Kristians Rozenvalds.
 
Turnīra noslēgums notika “Kreklukrogā”.
 

31.07.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv