Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Talsos notikusi pirmā badmintona dienas nometne

No 17.jūlija līdz 22.jūlijam Talsos pirmo reizi notika atklātā badmintona dienas nometne. Nometni organizēja sporta klubs “9 pakalni” sadarbībā ar Talsu Novada sporta skolu.

Nometne bija vērsta uz kvalitāti un tādēļ treniņu nometnē varēja pieteikties tikai 12 dalībnieki. Nometnē piedalījās bērni no 9 gadu vecuma līdz 16 gdiem.

Nometni vadīja divas pieredzējušas sportistes – Monika Radovska un Sigeta Kviese. Monika Radovska ir esošā Latvijas čempione badmintonā, kura tieši pirms nometnes Talsos 2017.gada jūlijā Slovēnijā nokārtoja BWF Coach Level 2 sertifikātu. Savukārt Sigeta Kviese ir tikko ir atgriezusies no ASV, kur ieguvusi trenera izglītību. Sigeta Kviese izelnījās daudzu badmintonistu ievērību, kad 30.jūlijā Jelgavā uzvarēja badmintonistu pludmales volejbola turnīrā pāri ar talsenieku Kristapu Šepti.

Monika Radovska dalījās ar ārvalstīs iegūto pieredzi un izmantoja Dānijā iegūtās treniņu apamācības metodes.  MonikaRadovska vadīja badmintona tehnikas un taktikas treniņus divas reizes dienā

Trešais katru dienu bija vispārējas fiziskās sagatavotības treniņs, kas bija Sigetas Kvieses pārziņā.

Nedēļa noslēdzās ar vienspēļu un dubultspēļu komandu  turnīru, kurā jaunajiem talsenieki bija iespēja sacensties pēc intensīvas treniņu nedēļas.  Pēc turnīra uzvarētāji un pārējie dalībnieki varēja mieloties ar veselīgiem un gardiem saldumiem.

Jaunie badmintonisti ir gandarīti par doto iespēju salīdzinoši mazajos Talsos trenēties pieredzes bagātu, izglītotu, zinošu un iedvesmojošu treneru vadībā un cer, ka arī nākamajos gados tiks turpināta sadarbība ar augsta līmeņa sportistiem.

Iveta Ērkšķe, 
Sporta klubs  “9 pakalni”  valdes locekle 

Edgars Kviesis
Talsu novada sporta skolas badminton treneris


 

01.08.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv