Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Vismodernākais “Yonex” stīgošanas aparāts tagad arī Rīgā

“Yonex” distributors Latvijā Ilgvars Strazdiņš ar lepnumu dalās informācijā par to, ka tagad arī Rīgā ir iespējams stīgot raketes ar Pasaulē vismodernāko stīgošanas aparātu “Yonex PT 8 Deluxe”, kas jau ir uzstādīts Bruņinieku ielā 53.

>>> Skatīt informāciju par “Yonex PT 8 Deluxe”

“Yonex PT 8 Deluxe šobrīd ir visdārgākais un arī ar visjaunākajām tehnoloģijām nokomplektētais stīgošanas aparāts pasaulē. 18 ātrumi kā turp, tā arī atpakaļ. Viss skārienjūtīgs!” stāsta Ilgvars Strazdiņš.

“Ir tikai 2 stīgošanas aparāti pasaulē, kuri tiek likti kopā ar rokām, gluži kā “Bentley” automašības. Un viens no šiem aparātiem ir Yonex PT 8 Deluxe,” lepojas Ilgvars Strazdiņš.

“Yonex PT 8 Deluxe” ir ļoti dārgs aparāts. Tā cena tirgū ir ap 10000 eiro. 

Ilgvars Strazdiņš informē, ka gada laikā plānots iegādāties trīs šādus aparātus, tai skaitā vēl vienu Jūrmalā un vienu Lietuvā, Viļņā. 

“Mūsu mērķis ir būt ne tikai vispieredzējušākajiem stīgotājiem mūsu reģionā, bet arī sniegt šo pakalpojumu ar vislabāko tehniku,” norāda Ilgvars Strazdiņš.

“Yonex” pārstāvji kā klientu ieguvumu min arīt to, ka, neskatoties uz lielo investīciju un pakalpojumu kvalitātes būtisku pieaugumu visaugstajā līmēnī, tomēr stīgošanas pakalpojumu cenas nemainīsies. Vienas badmintona raketes stīgošana arī turmāk maksās 9,00 eiro (ar BG3 stīgām), 10,50 eiro (ar BG65 stīgām), 12,00 eiro (ar BG95-99 stīgām) un 14,00 eiro (ar jaunajām Aerosonic stīgām).

 

10.08.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv