Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Rīkos Latvijas kausu badmintonā jauniešiem un junioriem

Latvijas badmintona treneri un klubi ir vienojošies kopīgi rīkot Latvijas kausu badmintonā jauniešiem un junioriem. Pirmais Latvijas kausa posms notiks Valmierā, 9.septembrī. 2017.gadā notiks trīs Latvijas kausa posmi - vēl arī Talsos 14.oktobrī, kā arī Rīgā 4.novembrī.

>>> Skatīt Latvijas kausa Jauniešiem & Junioriem 2017 nolikumu

Uz Latvijas kausa posmiem tiks aicināti arī kaimiņvalstu jaunieši un juniori. Būs gan A, gan arī B meistarības grupas.

Katra posma uzvarētāji saņems medaļas un balvas, kā arī tiks noteikti Latvijas kausa ieguvēji vienspēļu kategorijās visās veuma grupās, kopvērtējumā skaitot rezultātus divos no trim Latvijas kausa posmiem.

Ieceri rīkot Latvijas kausu jauniešiem un junioriem sākotnēji iniciēja Salvis Lozda, taču galīgā vienošanās treneru un klubu vadītāju starpā tika panākta klātienes sapulcē Siguldā, Latvijas Jaunatnes Olimpiādes laikā. Tika nolemts 2017.gada Latvijas kausa rīkošanu uzticēt Kristapam Bērziņam, kurš apņēmas izstrādāt visiem pieņemamu kalendāru un nolikumu.

2017.gadā Latvijas kausa izcīņā būs tikai 3 posmi, jo līdz gada beigām vairāk posmus nav iespējams noorganizēt. Kapēc līdz gada beigām? Jo 1.janvārā mainās vecuma grupas, tāpēc Latvijas kausa sezona būs kalendārā gada garumā, nevis vienaicīgi ar mācību gadu.

Par to, kas un kā organizēt Latvijas kausu 2018.gadā, tiks lemts ar treneru un jauniešus pārstāvošo klubu pārstāvjiem pēc 2017.gada Latvijas kausa. Šobrīd ir doma, ka Latvijas kausa posmu skaits būs seši (lai nepārslogotu kalendāru), ka tos varēs rīkot vietās, kur ir vismaz 8 badmintona laukumi (lai dienas laikā var izspēlēt visās vecuma grupās un kategorijās), ka priekšroka būs tiem klubiem, kuri 2017.gadā pieteiks visvairāk dalībniekus. Šobrīd Latvijas kausa posmus 2018.gadā gatavi rīkot Valmiera, Rīga, Talsi, Salaspils, Sigulda, Liepāja.

 

11.08.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv