Badminton Europe
BWF
Aktualitātes

Aija Pope atgriežas badmintonā un pievienojas Vācijas klubam SV Berliner Brauereien

Pēc ieilguša pārtraukuma badmintonā ir atgriezusies Aija Pope, kura šajā sezonā spēles Vācijas klubā SV Berliner Brauereien. Tikko Aija Pope arī uzvarēja SportVen Master Tournament 2017 - vienu no Nīderlandes GP posmiem,  kas notika Nīderlandes pilsētā Gorredijk no 2. līdz 3.septembrim.

Latvijas badmintona reitingā Aija Pope šobrīd neuzrādās, kas nozīmē to, ka pēdējos 12 mēnešos viņa nav piedalījusies kāda no reitinga turnīriem. Kā pēdējais turnīrs ar Aijas Popes dalību Latvijā uzrādās Latvijas IV Olimpiādes badmintona turnīrs Valmierā, kurā Aija Pope vienspēlēs izcīnīja 6.vietu, spēlē par 5.vietu divos setos (22-20, 21-18) zaudējot Liānai Lencēvičai, tai pašai, kurai trijos setos (21-10, 11-21, 21-16) jau 1/8 finālā Aija Pope zaudēja arī Latvijas čempionātā. Šis Valkā notikušais Latvijas čempionāts Aijai Popei tomēr noslēdzās laimīgi, jo pāri ar Kristīni Šeferi viņas kļuva par Latvijas čempionēm sieviešu dubultspēlēs. Tā pagaidām ir arī vienīgā Aijas Popes Latvijas čempionāta zelta medaļa.

Aija Pope šobrīd nav atrodama arī Pasaules badmintona reitingā, jo pēdējos 12 mēnešos nav spēlēts kāda no Pasaules  badmintona reitinga turnīriem. Šobrīd kāpums Pasaules reitingā būs jāsāk no nulles. Kā pēdējais turnīrs ar Aijas Popes dalību Pasaules reitinga turnīrā uzrādās Yonex Lithuanian International 2016, kur Aija Pope iekļuva pamatturnīrā, bet 1/16 finālā divos setos (21-17, 21-12) zaudēja igaunietei Kati-Kreet Marran.