Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
U17 Eiropas badmintona reitinga turnīrā Yonex Lithuania U17 piedalās 15 Latvijas jaunieši

No 6. līdz 8.oktobrim Viļņā notika U17 Eiropas reitinga badmintona turnīrs Yonex Lithuania U17, pulcējot Lietuvas galvaspilsētā 87 jauniešus no 11 valstīm, tai skaitā 15 jaunieši no Latvijas, kuri pārstāvēja Liepāju, Talsus, Jelgavu, Rīgu, Siguldu un Valmieru.

>>> Skatīt Latvijas spelētāju spēļu sarakstu un rezultātus

Piektdien, 6.oktobrī Delfi badmintona arēnā notika zēnu un meiteņu vienspēles. Diemžēl, neviens no Latvijas pārstāvjiem nenospēlēja vairāk nekā vienu spēli. Vienu setu izdevās uzvarēt tikai Diānai Aleksejevai pret zviedrieti Cassandra Sven, kā arī Diānai Baltiņai, kura uzvarēja netikai pirmo setu ar rezultātu 24:22, bet arī trešajā sēta aizcīnījās līdz 19:19, taču pēdējos 2 punktus tomēr guva Arīna Krolova no Igaunijas. Sīvu pretestību izrādīja arī trešā no Latvijas Diānām - Stognija, kura 2 setu (21-17, 21-16) spēlē pret baltkrievieti Hannu Bandarenku dažubrīd bija arī vadībā. Diemžēl, pārējie 12 Latvijas spēlētāji vienspēlēs nevarēja izrādīt pienācīgu pretestību.

Sestdien, 7.oktobrī Yonex Lithuania U17 turpināja piedalīties 9 Latvijas pārī, tai skaitā 3 jaukto dubultspēļu pāri, 4 meiteņu dubultspēļu pāri un 2 zēnu dubultspēļu pāri. Meiteņu dubultspēlēs 1/16 fināla Siguldas pāris Marta Brengule & Amanda Sofija Grosberga trijos setos (19-21, 21-16, 21-15) uzvarēja Baltrievijas pāri Diana Melnikova & Aliaksandra Vasileuskaya, tādējādi iekļūstot 1/8 finālā, kur viņām pretim bija izsēts cits Latvijas pāris Amanda Azarova & Diāna Stognija. Tādējādi bija skaidrs, ka vismaz viens Latvijas meiteņu pāris iekļūs 1/4 finālā. Divu setu spēlē (21-15, 21-16) uzvarēja vecākās meitenes Amanda Azarova & Diāna Stognija. 1/4 finālā Latvijas meiteņu pāris trijos setos zaudēja citam Baltkrievijas pārim Hanna Bandarenka & Yelizaveta Kaminskaya.

Svētdien, 8.oktobrī, kad notika Yonex Lithuania U17 1/2 fināli un fināli, neviens no Latvijas spēlētājiem vairs turnīra nepiedalījās. Turnīnā pēdējā dienā nav ticis arī kāds no Šveices, Lietuvas, Čehijas un Izraēlas.

Yonex Lithuania U17 bija pārstāvētās 11 valstis, tai skaitā Baltkrievija, Čehija, Igaunija, Izraēla, Latvija, Lietuva, Polija, Somija, Šveice, Ukraina un Zviedrija.

Yonex Lithuania U17 notika šī gada janvārī atklātajā Delfi Arena, kur ir 8 badmintona laukumi, kas aprīkoti ar elektronisko rezultāta skaitīšanas sistēmu. Delfi Arena atrodas blakus Vishy ūdensatrakciju parkam, netālu no Siemens Arēnas un Ozas tirdziecības centra. Delfi arēnā ir ne tikai 8 badmintona laukumi, bet arī tenisa korti, 4 pludmales volejbola laukumi, kā arī fitnesa centrs.

Eiropas U17 badmintona reitings tika izveidots 2016.gadā, kad notika 12 šādi turnīri. Savukārt 2017.gada kalendārā ir jau 19 turnīri, tai skaitā 6.-8.oktobrī notikušais Yonex Lithuania U17, kā arī 8.-10.decembrī ieplānotais Yonex Estonian U17 International. Latvijas badmintona federācija šobrīd izskata iespēju rītko šādu U17 Eiropas badmintona reitinga turnīru arī Latvijā.

 

06.10.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv