Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas badmintona federācijas Treneru komisiju vadīs Diāna Šavalgina

Oktobra sākumā ievēlētā Latvijas badmintona federācijas Treneru komisija ir uzsākusi darbību. Pirmajā sēdē par treneru komisijas priekšsēdētaju vienbalsīgi tika ievēlēta Salaspils badmintona trenere Diāna Šavalgina. 

>>> Skatīt LBF Valdes lēmumu par Treneru komisijas izveidošanu
>>> Skatīt LBF biedru balsojumu par Treneru komisiju
>>> Skatīt Badminton.lv sadaļu "Treneru komisija"

Atgādinām, ka 5.oktobrī, piedaloties visiem (!!!) 19 balsstiesīgajiem Latvijas badmintona federācijas biedriem (dalīborganizācijām), atklātā e-balsojumā tika ievēlēta Latvijas badmintona federācijas Treneru komisija šādā sastāvā: Andis Bērziņš (16 balsis), Ainārs Gureckis (14 balsis), Edgars Kviesis (11 balsis), Diāna Šavalgina (10 balsis) un Pauls Gureckis (9 balsis). 

Pirmajā sedē nepiedalījās tikai Andis Bērziņš, jo tobrīd kopā ar Latvijas U19 izlasi tobrīd atradās Indonēzijā, kur notika Pasaules juioru čempionāts badmintonā. Taču Treneru komisijas darbā Andis Bērziņš jau ir iesaistījies, savu viedokli paužot rakstiski un telefoniski. Andis Bērziņš kā treneru komisijas loceklis ar vislielāko balsu skaitu bija arī viens no pretendentiem uz Treneru komisijas priekšsēdētāja amatu, taču pats no tā atteicās, norādot, ka ja reiz Treneru komisijas pienākumos būs vērtēt arī to, kā darbojas izlases un to treneri, tad nebūtu pareizi pašam vienlaicīgi būt gan izlases trenerim, gan arī sava darba vērtēšanas vadītājam.

Treneru komisijas priekšsēdētāja Diāna Šavalgina uzskata, ka Treneru komisijas sastāvs ir darboties gribošs, profesionāls un ar mērķēts uz Latvijas badmintona attīstību. “Ainars Gureckis ir viens no Latvijas vadošiem treneriem ar ilggadēju pieredzi badmintonā, kā arī ar lielu pieredzi darbā ar Latvijas badmintona izlašu dalībniekiem. Andis Bērziņš ir perspektīvs jaunais treneris, strauji augošā Valmieras badmintona klubā. Gan Ainārs Gureckis, gan Andis Bērziņš ir apstiprināti par Latvijas badmintonu izlašu galvenajiem treneriem. Savukārt Edgars Kviesis un Pauls Gureckis ir treneri, kas salīdzinoši nesen ir uzsākuši savu treneru darbību, bet kuriem ir skaidrs redzējums par Latvijas badmintona attīstību,” jaunievēlētās Treneru komisijas sastāvu vērtē Diāna Šavalgina.

Komisijas locekļi arī piekrita, ka jaunievēlētās struktūrvienības nosaukums būs Treneru komisija, nevis Treneru padome, kā tas tika iesākts vēl pirms komisijas ievēlēšanas. Arī citas Latvijas badmintona federācijas struktūrvienības ir komisijas, tai skaitā Atlētu komisija, Tiesnešu komisija, Ētikas komisija, Disciplinārlietu komisija, kā arī Sacensību komisija un Attīstības komisijas, kuras iecerēts izveidot novembra laikā.

LBF interneta lapā Badminton.lv ir izveidota jauta sadaļa "Treneru komisija", kur būs apkopoti raksti un dokumenti par Treneru komisiju, kā arī Treneru komisijas pieņemti lēmumi un sēžu protokoli.

 

25.10.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv