Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas badmintona federācija iegādājas Tournamentsofttware līgas plānotāja licenci

Latvijas badmintona federācija ir iegādājusies licenci Tournamentsoftware līgas plānošanas programmai, kura tiks izmantota arī Latvijas čempionātā badmintonā klubu komandām, kas notiks 11.-12.novembrī Jelgavā un Ozolniekos. Ar šo programmu varēs vienlaicīgi izplānot un vadīt klubu komandu turnīrus, tai skaitā turnīra tabulas komandām, kā arī katru indiviuduālo spēli, kas iepriekš nebija iespējams. 

>>> Skatīt Latvijas čempionātā badmintonā klubu komandām spēļu sarakstu un rezultātus

Iepriekš Latvijas badmintona federācija bija iegādājusies licenci Tournamentsoftware turnīra plānošanas programmai. Šī licence savulaik maksāja 149 eiro, bet tās pagarināšana uz gadu maksā 75 eiro. Šī programma tiek izmantota visos Latvijas badmintona federācijas orgnizētājos turnīros, kā arī Latvijā notiekošajos Latvijas badmintona reirtinga turnīros.

Tournamentsoftware līgas plānošanas programmas licence maksāja 149 eiro, bet pēc gada būs nepieciešams maksāt gada pagarinājuma maksu 75 eiro.

Līdz ar Tournamentsoftware līgas plānošanas programmas licences iegādādi, Latvijas badmintona federācija vēlas aktivizēt klubu turnīrus Latvijā. Šobrīd Latvijā notiek tikai viens klubu komandu turnīrs - Latvijas čempionāts badmintonā klubu komandām. Citās valstīs ir gan badmintona līgas, tai skaitā vairākas divīzijās, gan arī komandu turnīri skolās un augstskolās, kā arī atsevišķas līgas jauniešiem un junioriem.

 

09.11.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv