Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas badmintona federācija izsludina StartUp konkursu

Latvijas badmintona federācijas valde ir pieņēmusi lēmumu 2018.gadā atbalstīt 5 badmintonu klubu izveidošanu un darbības uzsākšanu Latvijas reģionos, kuros jau šobrīd ir badmintona aktīvisti, tiek spēlēts badmintons, rīkoti treniņi un turnīri, bet līdz šim vēl nav izdevies nodibināt badmintona klubu.

>>> Skatīt Latvijas badmintona federācijas Valdes lēmumu

Latvijas badmintona federācijas StartUp projekts paredz jaundibinātiem klubiem palīdzību biedrības izveidošanai nepieciešamo dokumentu sagatavošanā, kā arī tās piereģistrēšanu LR Uzņēmumu reģistrā. Latvijas badmintona federācijas arī apmaksātu jaundibinātā kluba grāmatvedības pakalpojumus 2018.gadā, kā arī badmintona kluba interneta lapas izveidošanu Wordpress vai Blogspot vietnē.

Latvijas badmintona federācija aicina līdz 2017.gada 20.decembrim rakstiski pieteikties interesentus, aicinot viņus pieteikumā norādīt iespējamā kluba nosaukumu, darbības teritoriju, iespējamos dibinātājus, līdzšinējās badmintona tradīcijas, iespējamās aktivitātes 2018.gadā, kā arī iespējamos ienākuma avotus.

Lēmumu par to, kuriem potencāliem klubiem sniegt atbalstu, 2017.gada 23.decembrī pieņems  Latvijas badmintona federācijas Valde ar individuālu balsojumu, valdes locekļiem individuāli izvērtējot visus atsūtītos piedāvājumus.

“Mēs esam ieinteresēti, lai Latvijā ir pēc iespējas vairāk reģistrētu badmintona klubu. Tā ir iespēja būt pārstāvētam ne tikai Latvijas badmintona federācijā, bet arī slēgt sadarbības līgumu ar pašvaldību, sporta organizācijām, legāli iekasēt naudu par treniņiem un sacensībām, veikt oficālus maksājumus par sporta zāles īri, inventāru iegādi, transportu u.c.” skaidro Latvijas badmitnona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

“Šobrīd daudzviet Latvijā ir badmitnona aktīvisti, kuri noīrējuši sporta zāli, regulāri spēlē un organanizē badminona treniņus un arī turnīrus, taču bez juridiskas personas statusa šīm iniciatīvām nav lemts attīstītīties. Šobrīd teju vai katrā pašvaldība sporta klubiem ir iespēja vērsties pēc palīdzības, taču atbalsts ir pieejams tikai organizācijām,” norāda Kristians Rozenvalds.

 

03.12.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv