Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Ardis Daniels Bedrītis - 2017.gada U19 absolūtais čempions badmintonā

2017.gada Latvijas junioru čempionātā badmintonā šogad visas trīs iespējamās zelta medaļas izcīnīja Rīgas Valsts tehnikuma audzēknis Ardis Daniels Bedrītis, kurš badmintonā trenējas Siguldas sporta skolā. Ardis Daniels Bedrītis uzvarēja gan vīriešu vienspēlēs, gan arī vīriešu dubultspēlēs pāri ar Patriku Krūzi un jauktajās dubutspēlēs pāri ar Liānu Lencēviču.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta junioriem spēļu sarakstu un rezultātus

 

Divas zelta medaļas 2017.gada junioru čempionātā Siguldā izcīnīja valmieriete Una Berga, kura uzvarēja gan sieviešu vienspēles, gan arī sieviešu dubultspēlēs pāri ar siguldieti Liānu Lencēviču, kura arī izcīnīja divas zelta medaļas - otro jauktajās dubultspēlēs pāri ar Ardi Danielu Bedrīti. Tādējādi, ja Liāna Lencēviča šogad būtu vienspēlēs uzvarējusi Unu Bergu, tad arī viņa būtu kļuvusi par šī gada absolūto čempioni, tāpat kā 2016.gadā.

Uzvarētāji vīriešu un sieviešu vienspēlēs saņēma ne tikai Latvijas čempionu medaļas, bet arī biroja krēslu no SIA "RKP". Visi medaļnieki saņēma arī "Dienas žurnāli" sarūpēto žurnālu paku ar "Ilustrētā Zinātne", "Ilustrētā Vēsture" un "Ilustrētā Junioriem" decembra numuriem. Visi medaļnieki saņēma dāvānu arī no Latvijas badmintona federācas ģenerālsponsora "Yonex" - T-kreklu vai dvieļaproci. Īpašu balvu "Dienas žurnāli" bija sarūpējuši Unai Bergai - žurnāla "Una" abonoments uz 2018.gadu.Latvijas 2017.gada junioru čempionāts notika Siguldā, vienkopus pulcējot 52 Latvijas spēcīgākos juniorus no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Olaines, Salaspils, Siguldas, Cēsim, Valmieras un Rīgas. Uz Latvijas čempionātu sākotnēji tika pieteikti 74 spēlētāji, taču Latvijas čempionātā varēja piedalīties tikai 24 dalībnieki vīriešu vienspēlēs, 24 dalībnieces sieviešu vienspēlēs, 12 pāri vīriešu dubultspēlēs, 12 pāri sieviešu dubultspēlēs un 16 pāri jauktajās dubultspēlēs. Dalībnieki uz Latvijas čempionātu kvalificējās saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2017.gada 21.novembrī. 1999. un 2000.gadā dzimušie spēlētāji vienspēļu turnīrā kvalificējās ārpus kārtas, jo šiem spēlētājiem šis čempionāts ir vienīgais attiecīgajā vecuma grupā (U19), kurā viņiem ir iespēja piedalīties. 1999. un 2000.gadā dzimušie spēlētāji arī dubultspēļu turnīros var kvalificēties ārpus kārtas, gadījumā ja abi pāra spēlētāji ir dzimuši 1999. vai 2000.gadā."Kvalificēšanās uz Latvijas čempionātu junioriem ir tāda pati kā kvalificēšanās uz Pasaules un Eiropas čempionātu, kā arī Olimpiskajām spēlēm. Šis ir veids, kā mēs jauniešus izpazīstinām ar sistēmu, kāda darbojas badmintonā lielajos turnīros. Tāpēc šobrīd nav plānots mainīts čempionāta rīkošanas kārtību, nosakot lielāku dalībnieku skaitu," skaidro Latvijas badmitnona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.Latvijas čempionāts badmintonā junioriem jau tradicionāli notiek decembra sākumā. Juniori ir mudināti visu gadu piedalīties reitinga turnīros un krāt reitinga punktus, lai kvalificētos uz Latvijas junioriem visnozīmīgāko Latvijas badminona turnīru gadā.

Latvijas junioriem 2017.gads bija notikumiem ļoti bagāts. Aprīlī Latvijas U19 izlase piedalījās Eiropas junioru čempionātā Francijā, oktobrī U19 izlase piedalījās Pasaules junioru čempionātā Indonēzijā, bet novembrī U17 izlase piedalījās Eiropas U17 čempionātā Prāgā. Savukārt 2018.gadā Latvijas junioriem un jauniešiem ieplānota dalība Eiropas U15 čempionātā Kazaņā, Pasaules junioru čempionātā Toronto un Eiropas junioru čempiontātā Tallinā.

 
 

03.12.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv