Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
Lounge FM
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Uz Latvijas čempionātu badmintonā pieteikušies 117 dalībnieki

2018.gada 21.janvārī noslēdzās pieteikšanās termiņš uz Latvijas čempionātu badmintonā, kas notiks notiks 3.-4.februārī Siguldas Sporta centā. Ņemot vērā pieteikušos dalībnieku skaitu, ir apzināta arī secība, kādā notiks Latvijas čempionāts - sesdien notiks visi dubultspēļu turnīri, tai skaitā kvalifikācija gan dubultspēlēm, kā arī kvalifikācija vīriešu un sieviešu vienspēlēm, bet svētdien notiks vīriešu un sieviešu vienspēļu turnīrs.

>>> Skatīt pieteikušos spēlētāju sarakstu
>>> Skatīt Latvijas čempionāta badmintonā nolikumu

Sestdien 9:00 no rīta notiks vīriešu dubultspēļu kvalifikācijas turnīrs, bet īsi pēc 10:00 sāksies vīriešu un sieviešu dubultspēļu pamatturnīrs. Pēc 14:00 sāksies jaukto dubultspēļu kvalifikācijas turnīrs, bet īsi pēc 15:00 sāksies jaukto dubultspēļu pamatturnīrs. Visi trīs dubultspēļu fināli notiks secīgi, sākot no 19:30. Finālspēles tiešraidē translēs Sportacentrs TV. 

Sestdien notiks arī vīriešu un sieviešu vienspēļu kvalifikācijas spēles. Tas nozīmē arī to, ka viss turnīrs tiks izpēlēts divās dienās.

Svētdien no plkst. 9:00 notiks vīriešu un sieviešu vienspēļu pamatturnīrs. Visas četras medaļu spēlēs notiks secīgi no plkst. 18:00, visas četras medaļu spēles tiešraidē translēs Sportacentrs TV 

Uz Latvijas čempionātu ir pieteikušies 117 dalībnieki. Visvairāk dalībnieku ir vīriešu vienspēlēs - 60, no kuriem 36 sākotnēji cīnīsies kvalifikācijas turnīrā. Jauktajās dubultspēlēs 28 pāri (16 kvalifikācijā), vīriešu dubultspēlēs 24 pāri (12 kvalifikācijā), sieviešu vienspēlēs 43 spēlētājas (19 kvalifikācijā), sieviešu dubultspēlēs 16 pāri. 

Šogad Latvijas čempionāta finālturnīrā varēs piedalīties 32 spēlētāji vienspēlēs un 16 pāri dubultspēlēs. Spēlētāji Latvijas čempionātā tiks izsēti saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2018.gada 31.janvārī. 

Uz Latvijas čempionāta finālturnīru, saskaņā ar reitingu, kvalificēties 24 labākie spēlētāji vienspēlēs un 12 labākie pāri dubultspēlēs, savukārt 8 spēlētāji vienspēlēs un 4 pāri dubultspēlēs tiks noteikti kvalifikācijas turnīrā.

 

04.01.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv