Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Ledus skulptūras un Valentīna diena piesaista arī badmintona spēlētājus

LLU Sporta centrā divas dienas pēc kārtas notika badmintona turnīri, kuri apzināti tika organizēti Ledusskulptūru festivāla laikā, tādējādi papildus pamudinot uz Jelgavu atbraukt badmintona spēlētājus ar ģimenēm no visas Latvijas. Jelgavā tika iedibināta jauna tradīcija - Valentīna dienas turnīrs mīlošiem pāriem.

>>> Skatīt Valentīna dienas badmintona turnīra spēļu sarakstu un rezultātātus
>>> Skatīt Ledus skullptūru senioru kausa spēļu sarakstu un rezultātus
>>> Skatīt infomaciju Jelgavas un LLU badmintona kluba internet lapā
>>> Skatīt Valentīna dienas turnīra fotogrāfijas Foto.Inbox.lv

Badmintona nedēļas nogale Ledus skulptūru festivāla laikā iesākās ar sporta kluba “Mītava” organizēto Ledusskulptūru kausu senioriem, kas pulcēja spēlētājus ne tikai no Jelgavas un Ozolniekiem, bet arī Auces, Penkules, Baložiem, Cēsīm, Valkas, Vijciema, Smiltenes un Rīgas. Senioru turnīra iniciatore ir ilggadējā LLU sporta organizētāja Zilvija Poča. Šāds turnīrs Jelgavā Ledus skulptūru festivāla laikā jau kļuvis par tradīciju.

Savukārt svētdien, 11.februārī, Jelgavā tika iedibināta jauna tradīcija - Valentīna dienas jaukto dubultspēļu turnīrs mīlošiem pāriem. Vienlaicīgi notika arī vīriešu dubultspēļu turnīrs pāriem ar tēviem un dēliem.

Valentīna dienas jaukto dubultspēļu turnīrā uzvarēja Jelgavā dzīvojošais Pauls Panke un viņa mīļotā sieviete Gunta Arena. Savukārt tēvu un dēlu dubultspēlēs uzvarēja Salvis un Dāvis Lozdas.  Valentīna dienas turnīrā piedalījās 44 spēlētāji no Jelgavas, Ozolniekiem, Valgundes, Baložiem, Siguldas, Liepājas, Saldus un Rīgas.

“Viens no Valentīna dienas turnīra uzdevumiem bija stiprināt badmintona ģimenes. Bieži ir tā, ka citādi ļoti mīloši cilvēki nevar kopā spēlēt sacensībās vai arī ļoti no tā izvairās, jo baidās spēles laikā šīs attiecības sabojāt. Spēles karstumā, taču, var pateikt kaut ko ne to vai ne tā,” zina stāstīt Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

“Tā bija lieliska iespēja kopā ar mīļotu cilvēku vai ģimenes lokā interesanti pavadīt brīvdienu, kopā apmeklējot Jelgavu, kopā sportojot, kopā izbaudot Ledus skulptūru festivālu,” stāsta Kristians Rozenvalds, piebilstot, ka šogad badmintons bija vēl vairāk satuvināts ar Ledus skulptūru festivālu, kura galvenā skatuve bija blakus LLU Sporta centram.

Ar šāda turnīra palīdzību Latvijas badmintona federācija vēlējas uzvērt, cik badmintons ir draudzīgs ģimenēm. Dubultspēlēs vienā pārī kopā var spēlēt gan bērni ar vecākiem, brāļi un māsas. Arī ikdienā badmintona treniņos vienā zālē kopā trenējās jauni un veci, vīrieši un sievietes, iesācēji un čempioni.

Atgādinām, ka Latvijas badmintona federācija ir pirmā no Latvijas sporta federācijām, kas pievienojusies valsts veidotai atbalsta programmai daudzbērnu ģimenēm “3+ Ģimenes karte”, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds. Bērni no daudzbērnu ģimenēm, kuri paši maksā par sevi, var bezmaksas saņemt Latvijas badmintona federācijas spēlētāju licences, kā arī atlaidi no dalības maksas Latvijas badmintona reitinga turnīros.

 

12.02.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv