Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas valsts 100-gades sporta spēļu programmā badmintons 22.jūnijā

Latvijas valsts 100-gades sporta spēļu programmā mainīts badmintona turnīra norises laiks. Badmintona turnīrs notiks 22.jūnijā, Jelgavā, LLU Sporta centrā. Sākotnēji badmintona turnīrs bija ieplānots Ziemas - pavasara posmā, 14.aprīlī, arī Jelgavā, LLU Sporta centrā. Taču tika atrasta iespēja badmintonu atgriezt Vasaras posma programmā, laikā, kad vienlaicīgi notiks arī sacensības citos vasaras sporta veidos.

“Tas ir loģiski un pareizi, ka badmintons ir atgriezts Latvijas valsts 100-gades sporta spēļu Vasaras programmā, jo tagad arī badmintona turnīra dalībnieki varēs izbaudīt sporta svētku atmosfēru, kādu baudīs pārējo sporta veidu pārstāvji. Tas ir gan kopīgais gājiens ar savas pašvaldības cilvēkiem, gan kopīgā došanās ar savas pašvaldību sarūpēto transportu uz Jelgavu, kopīgas formas, kopīga nakšņošana savas pašvaldības izraudzītajā naktsmītnē, kopīgās pusdienas un vakariņas. Zinu, ka pašvaldības šīm sporta spēlēm ļoti nopietni,” gandarījumu pauž Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

21.-22.jūnija Jelgavā notiks sporta veterānu sacensības arī vieglatlētikā, peldēšanā, basketbolā, volejbolā, minifutbolā, rokasbumbā, akadēmiskajā airēšanā, smaiļošanā un kanoe. Savukārt Ķekavā notiks sacensībās šahā, novusā, loka šaušanā un orientēšanās. Bauskā notiks dambretes, dartu, brīvās cīņas sacensībās, savukārt galda tenisa turnīrs notiks Salaspilī, bet svaru stieņu spiešana Aizkrauklē.  Dažos sporta veidos sacensības notiks arī Jāņu dienā 24.jūnijā, piemēram Koknesē notiks stenda šaušanas, zolītes, svara bumbu celšanas un makšķerēšanas turnīrs, bet Valmierā notiks pludmales volejbola turnīrs. Jāņu dienā notiks arī grupas brauciens riteņbraukšanā.

Sporta spēļu atklāšanas ceremonija un gājiens notiks 21.jūnijā plkst. 20:00 Jelgavas Olimpiskā centra stadionā, savukārt no plkst. 22:00 notiks Saulgriežu svētki un balle.

2018. gadā notiks Latvijas 100-gades sporta spēles, kurās aicināti piedalīties ne tikai Latvijas pašvaldību sportisti, bet arī tautieši no ārzemēm. Sacensības notiks pēc Latvijas sporta veterānu savienības pašvaldību 55. sporta spēļu nolikuma. Sacensības iekļautas "Latvijas valsts simtgades svinību Nacionālajā pasākumu plānā 2017-2021”.

Badmintona turnīrs notiks visās piecās kategorijās - vīriešu un sieviešu vienspēlēs, vīriešu un sieviešu dubultspēlēs, kā arī jauktās dubultspēlēs. Turnīrs notiks 3 vecuma grupās - 35+, 45+ un 55+.

 

05.03.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv