Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas badmintona reitingā izmaiņas - sāk noņemt 6 mēnešu vecos bonusa punktus

SIA “Ankravs” pēc Latvijas badmintona federācijas lūguma ir pabeidzis veikt uzlabojumus, par kuriem tika panākta vienošanās 2017.gada nogalē. Reitingā vairs nav ņemti vērā bonusa punkti no turnīriem, kas vecāki par 6 mēnešiem.

>>> Skatīt informāciju par izmaiņām Latvijas badmintona reitingā
>>> Skatīt Latvijas badmintona reitinga Nolikumu
>>> Skatīt Latvijas badmintona reitingu

Latvijas badmintona federācijas Valdes loceklis un reitinga komisijas vadītājs Mārtiņš Kažemaks atgādina, ka līdz ar 2018.gadu tika veiktas izmaiņas Latvijas badmintona reitinga nolikumā, nosakot bonusu punktiem 6 mēnešu termiņu 

“Tādējādi bonusa punkti pildīs savu pamatfunkciju - palīdzēs ilgstošā prombūtnē esošiem spēlētājiem ātrāk atgriezies reitingā savā vietā,” informē Mārtiņš Kažemaks, piebilstot, ka jau iepriekš daudz tika diskutēts par bonusa punktiem, taču tika nolemts no tiem neatteikties, lai gan izskanēja arī šāds priekšlikums. 

Līdz ar reitinga sistēmas pārstartēšanu, mainījās arī punkti par iegūtajām vietām, jo sistēma punktus automātiski pārrēķināja pēc jaunās punktu tabulas, kas tika ieviesta 2018.gada 1.janvārī.

“Iepriekš bija izskanējuši daudz pārmetumu par to, ka 1.vietas ieguvējs B grupā saņem vairāk nekā 6.vietas ieguvējs A grupā, tādējādi kropļojot mijiedarbību starp A un B grupām. Lai šādu situāciju novērstu, bija nepieciešams izmainīt reitinga punktu vērtību par attiecīgo vietu - līdz šim starpība starp 1.vietu un 8.vietu bija 40%, bet attiecība starp 1.vietu un 16.vietu bija 50%. Lai nodrošinātu, ka 1.vieta B grupa ir līdzvērtīga ar 16.vietu A grupā, tika nolemts samazināt attiecību starp 1. un 16.vietu līdz 33%, taču saglabājot salīdzinoši lielu starpību starp 1. un 4.vietu,” informē Mārtiņš Kažemaks.

Līdz ar jaunās punktu tabulas piemērošanu, visiem spēlētājiem proporcionāli ir pieaudzis reitinga punktu skaits. 

Mārtiņš Kažemaks pievērš uzmanību arī tam, ka internetā, pie katra spēlētāja uzspiežot pogu “Rādīt turnīrus”, šobrīd ir redzami rezultāti, kādi tie bija pievienoti reitingā uzreiz pēc turnīra, tai skaitā ar bonusa punktiem, kuri, iespējams, jau ir dzēsti. Tāpēc ne vienmēr visu uzrādīto turnīra rezultātu kopsumma ir vienāda ar reitingā attēloto summu. Šobrīd tiek meklēts risinājums, lai panāktu, ka līdz ar bonusa punktu dzēšanos, izmaiņas būtu redzamas ne tikai kopvērtējumā, bet arī katrā konkrētajā rezultātu ierakstā.

 

13.03.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv