Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Victor Latvia GP rītkotāji ir gandarīti par aizvadīto sezonu

Victor Latvia GP organizatori ir apmierināti ar aizvadīto sezonu un turnīra Victor Latvia GP 4 posmiem, kas notika Talsos, Salaspilī, Siguldā un Valmierā. Plānojot nākamā gada turnīru, rīkotāji ņems vērā dalībnieku atsauksmes, uzlabos sacensību kvalitāti un spēļu laikus.

>>> Skatīt Vicor GP 2018 kopvērtējuma rezultātus

Victor Latvia GP viens no organizatoriem Toms Preinbergs infromē, ka vidēji katru no Victor Latvia GP posmiem apmeklēja 110 sportisti un turnīrā tika pārstāvētas lielākās Latvijas badmintona pilsētas -  Rīga, Valmiera, Sigulda, Talsi, Liepāja, Ozolnieki, Jelgava, Valka, Baloži, Salaspils, Cēsis, kā arī bija ieradušies sportisti no Igaunijas.

Victor GP organizatori plāno šādu turnīru turnīru arī nākamgad, taču samazinot posmu skaitu un palielinot sacensību kvalitāti. Tāpat organizatori uzskata, ka ļoti svarīgi ir turnīru laikā rīkot cita veida aktivitātes, kas ir īpaši svarīgi jauniešiem un vecākiem, kas uz vietas gaida.

“Tāpat arī ļoti būtiski ir veidot kopējo noslēguma pasākumu, kas vēl vairāk saliedē badmintona spēlētājus un veido pozitīvu atmosfēru arī turpmākajās sacensībās,” norāda Toms Preinbergs.

“Nākotnē vēlamies šim turnīram piesaistīt vairāk ārzemju spēlētājus, kas palielinātu interesi par turnīru kopumā, kā arī svarīgi, ka tas ļautu mūsu pašu spēlētājiem iegūt lielāku pieredzi un augt profesionāli,” stāsta Toms Preinbergs.

Victor Latvia GP komanda īpaši lielu paldies saka visiem, kas palīdzēja organizēt sacensības Talsos, Salaspilī, Siguldā un Valmierā.  klubiem par iespēju organizēt sacensību viņu sporta zālēs. “Lielu pateicību ir pelnījis arī Jānis Mētra un viņa uzņēmums SIA “Structural Solutions” par finansiālo palīdzību, lai tiktu veiksmīgi noorganizēta Victor Latvia GP noslēguma ballīte,” piebilst Toms Preinbergs.

Victor Latvia GP turnīrs šogad spējis piesaistīt lielu atbalstītāju pulku, tāpēc cer, ka arī nākamgad izdosies saglabāt tik lielu atbalstītāju skaitu. Organizatori saka paldies visiem, kas palīdzēja turnīra organizēšanā un galvenajiem atbalstītājiem BESPORT.LV un VICTOR, kas bija turnīra ģenerālsponsors un pasniedza dāsnas balvas kopvērtējumā, kā arī Ashaway, Shark, Blackroll, Biodroga, Kitoko, Orthomol, K-Active, Sixtus, Structural Solutions, LCN, Fischer, Hematogenas.

 

13.04.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv