Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
13 Latvijas jaunieši dodas uz Igaunijas jauniešu kausu - Noorte GP Tartu

13 Latvijas jaunieši no Valmieras, Talsiem un Rīgas 14.aprīlī piedalās Igaunijas jauniešu kausa “Noorte GP” noslēdzošajā 6.posmā, kas notiek Tartu. No Latvijas uz Tartu ir devušies: Regnārs Bajārs, Diana Baltiņa, Nikola Grēta Bambane, Dana Bortkeviča, Aleksis Emiljans Kviesis, Marija Medina, Roberts Miščenko, Jete Deina Pētersone, Annemarija Lorena Priede, Toms Sala, Edgars Vaivads, Jānis Vaivads, Laura Znotiņa.

>>> Skatīt Latvijas spēlētāju spēļu sarakstu un rezultātus

Tartu posms ir viens no trim “Noorte GP” posmiem, kas ir iekļauts arī Latvijas badmintona reitingā. “Jau iepriekš nolēmām, ka Latvijas reitingā tiks iekļauti arī Noorte GP posmi, bet ne visi, jo daži no Noorte GP posmiem notika vienlaicīgi ar Latvijā notiekošajiem nozīmīgajiem turnīriem. Latvijas reitingā tika iekļauts Pērnavas posms 2017.gada septembrī, kā arī Tartu posms 2017.gada decembrī,” informē Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

“Plānojam arī nākamajā sezonā iekļaut Noorte GP posmus Latvijas reitingā, jo tas motivē Latvijas jauniešu doties uz Igauniju. Ceram, ka saskaņosim ar Igaunijas kolēģiem kalendārus tā, lai Latvijas reitingā būtu iekļauti ne tikai Latvijas spēlētājiem jau zināmie Pērnavas un Tartu turnīri, bet arī kāds no Tallinas posmiem,” skaidro Kristians Rozenvalds.

Noorte GP ir Igaunijas jauniešu kauss, kurā iekļauti seši posmi, kas notiek Pērnavā, Tartu un Tallinā. Noorte GP posmi ir ļoti populāri Latvijas spēlētājiem. 1.posmā, kas notika Pērnavā 23.septembrī, piedalījas 27 spēlētāji no Latvijas, 2.posmā (Tallina, 14.oktobris) Latvija nebija pārstāvēta, jo vienlaicīgi notika arī Latvijas kausa 2.posms Talsos. Arī Noorte GP 3.posmā (Tallins 25.novembris), Latvija nebija pārstāvēta, jo šis posms notika vienlaicīgi ar Victor Latvia GP 2.posmu. Savukārt Noorte GP 4.posms bija vienlaicīgi arī Igaunijas starptautiskais jauniešu turnīrs U17 un U19, kurā piedalījās 25 jaunieši no Latvijas. Noorte GP 5. posmā, kas notika 28.janvārī Tartu, piedalījas 14 Latvijas spēlētāji.

 

14.04.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv