Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Emburgā noticis pirmais badmintona turnīrs

Emburgā 14.aprīlī Salgales pamatskolas sporta zālē notika pirmais badmintona turnīrs. Dubultspēles piedalījās 16 dalībnieki no Emburgas, Ozolniekiem un Jelgavas. Par turnīra uzvarētājiem jauktajos dubultspēles kļuva Maruta Cēsniece un Andrejs Andrejevs, bet sieviešu dubultspēlēs Iluta Aleksīna un Vita Tarabanova. Pēc turnīra dalībnieki varēja iegūt papildus balvas Ozolnieku badmintona kluba vadītāja Olafa Krūzmētras rīkotajās stafetēs.

>>> Skatīt bilžu galeriju Foto Inbox.lv

Turnīra rītkotājs Raivis Duplinskis informē, ka pirmo turnīru rīkoja rezervēti, bez plašas pubicitātes, lai iedrošinātu piedalīties visus savējos, kuriem vēl nav turnīru pieredzes. "Tāpēc šoreiz neaicinājām vēl nepublicējām aicinājumu un nolikumu, nepretendējām uz reitinga punktiem," precizē Raivis Duplinskis .

"Turklāt, šis būtībā bija mūsu badmintonistu sezonas noslēdzošais turnīrs, jo laukos sākas aktīvā darba sezona. Vasaras beigās badmintona treniņi vairākas reizes nedēļā atsāksies. Plānots rīkot gan pašiem savus turnīrus, gan arī aktīvi spēlēt ar kaimiņiem, un uzsākt dalību arī Latvijas mēroga C grupas turnīros," precizē Raivis Duplinskis

Emburga ir ciems Ozolnieku novada Salgales pagastā, pagasta centrs. Ciemats atrodas Lielupes krastā, aptuveni 22 km no Jelgavas. Ciematā dzīvo aptuveni 350 iedzīvotāji. Ciematā ir gan Salgales pamatskola ar plašu sporta zāli, gan arī Salgales Mūzikas un mākslas skola.

Raivis Duplinskis stāsta, ka badmintons Emburgā šobrīd ir viens no populārākajiem sporta veidiem, kuru Emburgas iedzīvotājiem bezmaksas iespējams spēlēt divas reizes nedēļā - pirmdienās un ceturtdienās. Salgales pamatskolas sporta zālē ir pieejams arī Latvijas badmintona federācijas piešķirtais Pasaules badmintona federācijas (BWF) skolu programmas "Shuttle time" badmintona inventārs - 4 tīkli, 16 raketes un 24 badmintona bumbiņas. Skolas zālē iespējams izvietot 4 badmintona laukumus.

 

16.04.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv