Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas čempionāts U11 pārcelts uz 1.decembri

Latvijas čempionāts U11 nenotiks 26.maijā, kā tas bija ieplānots, bet gan 1.decembrī, vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu U19.

Sākotnēji Latvijas čempionāts U11 bija ieplānots mācību gada beigās, vienlaicīgi ar tradicionālo turnīru jauniešiem - iesācējiem Siguldā. Bija arī doma, ka U11 jauniešiem turnīrs jānoorganizē pēc iespējas vēlāk, lai būtu vēl vairāk laiks sagatavoties un piesaistīt jaunus spēlētājus. Taču Ainārs Gureckis, kurš sākotnēji bija piekritis rīkot šo čempionātu, pārliecināja, ka maija pēdējā nedēļas nogale tomēr nav piemērota Latvijas čempionātam, jo skolēni dodas ekskursijās, daudziem jau izsniegtas liecības un sācies brīvlaiks.

Latvijas čempionāta U11 pārcelšanai uz decembri ir divas būtiskas priekšrocības. Pirmkārt, tradicionāli rudenī badmintona treniņos ir daudz jaunu bērnu, tai skaitā U11 vecumā, kurus tad varētu motivēt sagatavoties uz Latvijas čempionātu gada nogalē. Otrkārt, gan U11, gan U19 Latvijas čempionātos ir salīdzinoši mazāk spēlētāju, tāpēc šīs grupas var apvienot vienā turnīrā, turklāt mazajiem spēlētājiem tad būtu iespēja klātienē vērot vecāko un jau pieredzējušo kolēģu spēlēs, savukārt juniori varētu dot padomus mazajiem spēlētājiem. Tad tas varētu būt arī kā bērnu un junioru paaudžu sadraudzības pasākums.

Atgādinām, ka sākot ar 2018.gadu ir mainīta Latvijas čempionāta jauniešiem norise. Iepriekš Latvijas čempionāts visām vecuma grupām notika vienlaicīgi divu dienu turnīra, bet tagad notiks atsevišķi Latvijas čempionāta jauniešiem turnīri U11, U13, U15, U17 vecuma grupās, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas kausa posmi citām vecuma grupām.

Šogad jau notikuši Latvijas čempionāti divās vecuma grupās - 31.martā Rīgā notika Latvijas čempionāts U13, bet 28.aprīlī notika Latvijas čempionāts U15.

 

05.05.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv