Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas valsts Simtgades senioru spēlēs Jelgavā arī badmintons

22.jūnijā Jelgavā notiks Latvijas valsts Simtgades un Latvijas sporta veterānu savienības Pašvaldību 55. sporta spēļu finālsacensības. Vienlaicīgi notiks sacensības 10 sporta veidos, tai skaitā vieglatlētikā, basketbolā, volejbolā, futbolā, rokasbumbā, makšķerēšanā, peldēšanā, smaiļošanā un kanoe airēšana, akadēmiskā airēšanā, kā arī badmintonā visās piecās kategorijās.

>>> Skatīt spēļu sarakstus un rezultātus Tournamentsoftware

Badmintona turnīram ir pieteikušies 47 seniori. Ir pārstāvētas 15 pašvaldības, tai skaitā Liepāja, Kuldīga, Auce, Uzvara, Jelgava, Ozolnieki, Baloži, Salaspils, Ikšķile, Cēsis, Valmiera, Beverīna, Vijciems, Valka un Rīga.

Sākumā bija iecere, ka badmintona turnīrs notiks 14. aprīlī, savrupi no citiem sporta veidiem, taču jau gada sākuma tika pieņemts lēmums turnīra norises laiku pārcelt uz 22.jūniju. “Mums bija svarīgi, lai badmintons ir kā viens no Latvijas valsts Simtgades un Latvijas sporta veterānu savienības Pašvaldību 55. sporta spēļu finālsacensību pamatelementiem, lai badmintona spēlētājiem netiek laupīta iespēja iet parādē kopā ar citiem savas pašvaldības sportistiem, izbaudīt atklāšanas ceremoniju, kā arī to, lai apbalvošana notiek stadionā, kad uzvarētāji tiek godināti plašākas publikas priekšā,” stāsta Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. 

Badmintona turnīrā uzvarētāji tiks noskaidroti visās 5 badmintona kategorijās, tai skaitā vīriešu un sieviešu vienspēlēs, vīriešu un sieviešu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs. Uzvarētāji tiks noskaidroti trijās vecuma grupās - 35+ (1982.gadā un vecāki),  45+ (1972.gadā un vecāki) un 55+ (1962.gadā un vecāki).

Pāros var spēlēt dažādu pašvaldību pārstāvji. 

Apbalvošana notiks nevis LLU Spora centrā, bet Zemgales Olimpiskajā centrā, kur tiks apbalvoti arī pārējo sporta veidu uzvarētāji.

Ja nepieciešams, Kristians Rozenvalds var piedāvā bezmaksas naktsmītnes 8-12 spēlētājiem, kuri vēlas iepriekšējā dienā piedalīties svinīgajā atklāšanas ceremonijā un parādē, kuras sākums ir 20:00, bet pašvaldību spēlētāji tiek aicināti uz parādi pulcēties 19:30.

 

17.06.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv