Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Jūrmalā bagātināts sportisko pakalpojumu klāsts - "Concept" kortos arī badmintona laukumi

No 1.jūlija Jūrmalas kūrorta piedāvājumā ir par vienu sportisku pakalpojumu vairāk - prestižajā tenisa klubā “Concept” Lielupē ir iekārtoti arī divi badmintona laukumi, kuri būs pieejami gan kūrortpilsētas viesiem, gan arī darbosies kā Latvijas badmintona izlases treniņu bāze.

“Jūrmalā, kur atpūtas kvalitāte ir ļoti atkarīga no laikapstākļiem, ļoti iederēsies tāds aktīvās atpūtas pakalpojums kā badmintons. Tas varētu būt populārs aktīvo atpūtnieku ikdienā, jo īpaši dienās, kad ārā ir vēss, lietains vai vējains. Turklāt, badmintons ir salīdzinoši lēts, kā arī viegli apgūstams,” ieceri izklāsta Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds, piebilstot, ka badmintons ļoti daudzās kūrortpilsētās ir kā neatņemama aktīvā piedāvājuma sastāvdaļa, tāpat kā teniss un pludmales volejbols. Tāpēc tas ir tikai likumsakarīgi, ka beidzot arī Jūrmalā ir vieta, kur varēs ikdienā spēlēt badmintonu.

“Lai gan Latvijā badmintonu profesionāli spēlē jau 50 gadus, tomēr, neskatoties uz pēdējo gadu izrāvienu, mēs vēl arvien esam tikai attīstības ceļa sākumā. Taču nevajadzētu domāt, ka arī citur ir tāpat. Atcerēsimies, ka badmintons ir otrais populārākais sporta veids pasaulē ar vairāk nekā 220 miljoniem spēlētāju. Vairāk ir tikai futbolam - 265 miljoni. Jā, badmintons ir ļoti populārs Āzijā, taču arī Eiropas valstīs tas ir ļoti populārs, tai skaitā Skandināvijā, Vācijā, Lietuvā un Igaunijā - valstīs, kuru tūristi ir iecienījuši atpūsties Jūrmalā. Ļoti populārs badmintons ir arī Jūrmalu iecienījušajā Krievijā, īpašs pacēlums tur bija prezidenta Dmitrija Medvedeva laikā, jo viņš pats ir aizrautīgs badmintona spēlētājs,” stāsta Kristians Rozenvalds.

Tenisa klubā “Concept” badmintona laukuma īres maksa būs 10 eiro par stundu. “Tas ir vairākas reizes lētāk nekā tenisa laukuma īre, bet līdzvērtīgi ar izmaksām par  skvoša kortiem, kuru Jūrmalā joprojām nav. Te gan jāņem vērā fakts, ka badmintonu uz viena laukuma var vienlaicīgi dubultspēlēs spēlēt pat 4 cilvēki, tādējādi vienam cilvēkam vienas badmintona nodarbības cena ir ļoti pieejama,” uzskata Kristians Rozenvalds.

Interesentiem būs iespēja ne tikai noīrēt badmintona laukumu, bet arī pieteikties uz individuālu badmintona treniņu, kas maksās 20 eiro par stundu, tai skaitā badmintona laukuma īre. Treniņā varēs piedalīties gan tikai viens spēlētājs, gan arī ģimenes un draugu kopas līdz pat 6 cilvēkiem.

Sākot ar 1.jūliju, tenisa klubā “Concept” inventāra veikalā var iegādāties arī  "Yonex" un "Babolat" badmintona inventāru. Uz vietas ir pieejams arī vienkāršs inventāra īres komplekts.

“Viens no mūsu mērķiem ir attīstīt badmintonu kā pakalpojumu. Tad labākiem spēlētājiem būs motivācija izkopt savu talantu, lai pēcāk kļūtu par pazīstamiem un tirgū pieprasītiem treneriem vai sparinga partneriem. Tieši tā darbojas industrija tenisā, skvošā, golfā,” zina stāstīt Kristians Rozenvalds.

“Esmu pārliecināts, ka ar laiku daudzos tenisa klubos visā Latvijā tiks ieklāti arī badmintona laukumi. Tas piesaistīs tenisa klubiem papildus klientus, diversificējot klubu biznesa riskus. Turklāt, uz viena tenisa korta var izvietot četrus badmintona laukumus, bet ieņēmumi no četriem badmintona laukumiem varētu būt lielāki nekā no viena tenisa korta,” biznesa izdevīgumu skaidro Kristians Rozenvalds.

Vasaras mēnešos “Concept” kļūs arī par Latvijas badmintona izlases treniņu bāzi, jo tādi ir Latvijas badmintona federācijas un tenisa kluba “Concept” sadarbības noteikumi. Latvijas badmintona federācija ir nodevusi tenisa kluba “Concept” savu profesionālo badmintona paklāja segumu, savukārt tenisa klubs “Concept” nodrošinās iespēju Latvijas izlases spēlētājiem trenēties 2 stundas katru dienu. 

“Mums tā ir iespēja ne tikai izveidot treniņu bāzi Latvijas izlases spēlētājiem, bet arī izklāt savu badmintona laukumu vienā no prestižākajiem tenisa klubiem, tādējādi piesaistot interesi arī badmintonam. Te apgrozās daudzi sportiski un ļoti turīgi cilvēki. Blakus ir arī “Līvu Akvaparks” ar ļoti lielu potenciālo badmintonu spēlētāju ikdienas plūsmu,” sadarbības izdevīgumu skaidro Kristians Rozenvalds, piebilstot, ka aizsāktā sadarbību ir ļoti izdevīgu gan Latvijas badmintona federācijai, gan tenisa klubam “Concept”, gan arī Jūrmalai kā kūrortpilsētai.

 

02.07.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv