Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Badmintona turnīrā "White Nights" no Latvijas 4 spēlētāji un 3 tiesneši

Krievijas pilsētā Gatčinā, netālu no Sanktpēterburgas, no 4. līdz 8.jūlijam notika  International Challenge Pasaules reitinga badmintona turnīrs "White Nigts”, kurā piedalījās arī četri Latvijas spēlētāji: Una Berga, Andis Bērziņš, Monika Radovska un Jekaterina Romanova, kā arī treneris Ainārs Gureckis. Turnīra spēlēs tiesāja netikai tiesneši no Polijas, Grieķijas, Baltkrievijas un Krievijas, bet arī trīs tiesneši no Latvijas: Olga Mihailova, Kristaps Pilveris un Kristians Rozenvalds.

>>> Skatīt Latvijas spēlētāju rezultātus

Andis Bērziņš un Una Berga turnīrā bija pieteikti tikai vienspēlēs, bet Monika Radovska un Jekaterina Romanova spēlēja ne tikai vienspēles, bet abas kopā arī sieviešu dubultspēles. Diemžēl, visi Latvijas spēlētāji no turnīra izstājās jau pēc pirmās spēles.

Jāatzīmē, ka Una Berga bija ļoti tuvu uzvarai pār Krievijas spēlētāju Jūliju Vasiļjevu, taču sāpīgs zaudējums trijos setos (27-25, 14-21, 21-19). Iespēja uzvarēt neizmantoja arī Latvijas sieviešu dubultspēļu pāris, divos setos (26-24, 21-12) zaudējot Krievijas pārim Jekaterina Kadučņikova & Anastasija Redkina. Latvijas pārim pirmajā setā izdevās uzvarēt 3 Krievijas pāra setbumbas un atgūt līdzsvaru 20:20, taču pēcāk neizdevās izcīnīt setā uzvarošos 22. un 24. punktus. Latvijas pāra iespējamā uzvara pirmajā setā visdrīzāk būtu mainījusi spēles raksturu.

“White Nigts” badmintona turnīrs ir Latvijai ģeogrāfiski vistuvāk notiekošais International Chalange līmeņa Pasaules badmintona reitinga turnīrs, kuram bija pieteikušies 254 spēlētāji, tai skaitā ne tikai no Eiropas, bet arī tādām tālām valstīm kā Čīle, Austrālija, Indonēzija, Malaizija, Singapūra, Japāna, Honkonga, Indija un Kanāda. Vīriešu vienspēlēs 8 spēlētāji bija no Pasaules TOP 100, tai skaitā 44.vietā esošais spānis Pablo Abian, kurš šo turnīru uzvarēja. Sieviešu vienspēlēs no Pasaules TOP 100 bija bija 10 spēlētājas, taču uzvarēja nevis kāda no viņām, bet tobrīd 130.vietā esošā Deng Joy Xuan no Honkongas.

“White Nigts” badmintona turnīra spēles tiesāja arī trīs Latvijas tiesneši - Olga Mihailova, Kristaps Pilveris un Kristians Rozenvalds. Visiem Latvijas tiesnešiem sanāca pastrādāt ļoti ražīgi, būtībā tiesājot bez pārtraukumiem, jo turnīrā bija iesaistīts minimālais tiesnešu skaits. Olga Mihailova turnīrā notiesāja 54 spēles, kļūstot par visražīgāko turnīra tiesnei. Kristians Rozenvalds tiesāja 48 spēles, tai skaitā sieviešu vienspēļu finālu, bet Kristaps Pilveris 47, tai skaitā jaukto dubultspēļu finālu. Laukumā gan visi pavadīja daudz maz vienādu laiku, taču Olgai Mihailovai paveicās, ka viņai bija vairāk īsākas spēles divos setos. Citkārt, piemēram Yonex Latvia International nevienam tiesnesim nebija vairāk kā 30 spēles, tāpēc 54 notiesātas spēles vienā turnīrā ir vērtējama kā ļoti liela pieredze un izaicinājums vienlaicīgi.

>>> Skatīt Latvijas paaugstinājuma tiesnešu reģistru

 

09.07.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv