Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Pasaules čempionāts badmintonā - "Yonex" pārspēj "Li-Ning" ar 3:2

Līdzīgi kā citkārt, arī šogad Pasaules čempionātā badmintonā savā starpā sacentās ne tikai spēlētāji, pāri un valstis, bet arī badmintona inventāra ražotāji. 2018.gada Pasaules čempionātā badmintonā pārliecinoši uzvarēja “Yonex”, nodrošinot inventāru 3 no 5 čempioniem, šāda proporcija saglabājās arī uzskaitot visus medaļniekus kopā  12 no 20 spēlēja ar “Yonex”. Savukārt 2 no 5 čempioniem, kā arī 8 no 20 medaļniekiem spēlēja ar “Li-Ning”.

>>> Skatīt Pasaules čempionāta badmintonā rezultātus

Ar “Yonex” inventāru Pasaules čempionātā spēlēja gan sieviešu vienspēļu čempione Carolina Marin no Spānijas, gan arī vīriešu vienspēļu čempions Kento Momota no Japānas. Tāpāt “Yonex” inventāru izmantoja arī visas sieviešu dubultspēļu medaļnieces, tai skaitā arī čempiones Mayu Matsumoto & Wakana Nagahara no Japānas.

Ar “Yonex” inventāru spēlēja visi medaļnieki no Japānas, kas ir pašsaprotami, jo “Yonex” ir Japānas brends. Tāpat ar “Yonex” spēlēja arī medaļnieki no Spānijas, Indijas, Malaizijas, Indonēzijas, Taivānas un Honkongas.

Savukārt ar “Li-Ning” inventāru spēlēja visi medaļnieki no Ķīnas, tai skaitā pasaules čempioni vīriešu dubultspēlēs Junhui Li & Yibhen Liu, kā arī čempioni jauktajās dubultspēlēs Siwei Zheng & Yaqiong Huang. “Li-Ning” ir Ķīnā ļoti atpazīstams sporta preču ražotājs un tirgotājs, kas piedāvā inventāru ne tikai badmintonā, bet ļoti plašā spektrā, tai skaitā futbolā, basketbolā. “Li-Ning” ir arī vairāku futbola un basketbola komandu oficiāls partneris. Latvijā “Li-Ning” badmintona inventāru oficiāli iegādāties vēl nevar, taču ir vairāki spēlētāji, kas “Li-Ning” inventāru ir iegādājušies interneta veikalos. 

Savukārt “Yonex” Latvijā ir pārstāvēts oficiāla distributora statusā. Latvijā ir divi “Yonex” veikali - viens Rīgā, Bruņinieku ielā, bet otrs Lielupes tenisa centrā. “Yonex” produkciju var iegādāties arī tirdzniecības vietās citos tenisa centros.

Bez “Yonex” Latvijā ir pārstāvēti arī citi badmintona inventāra ražotāji, visaktīvākie ir “Victor”, “Babolat”, “RSL”. Mazumtirdzniecībā plaši ir pārstāvēti arī tādi brendi kā “Carlton”, “Talbot”,  “Rucanor”, “Wilson”, “Stiga”, “Wish”, “Redox”.

“Yonex” distributors Latvijā un Lietuvā Ilgvars Strazdiņš ir ļoti gandarīts par Pasaules čempionāta rezultātiem. “Pateicoties TV tiešraidēm, cilvēki arī Latvijā varēja sekot līdzi notiekošajam Pasaules čempionātā badmintonā. Tas, ka tik daudzi no Pasaules čempionāta medaļniekiem spēlē ar “Yonex” inventāru, neapšaubāmi ir ļoti spēcīgs arguments par labu “Yonex”, izvēloties inventāru, no kura ir atkarīga badmintona spēles kvalitāte, tai skaitā raketes, stīgas un apavi,” stāsta Ilgvars Strazdiņš.

 

08.08.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv