Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Pēc Valkas starptautiskā dubultspēļu turnīra atjaunots Latvijas badmintona reitings

Tradicionāli ar augusta sākumā notiekošo Valkas starptautisko dubultspēļu turnīru iesākas jaunā Latvijas badmintona sezona pēc atvaļinājuma perioda jūlijā. Valkas turnīrs ir pievienots Latvijas badmintona reitingā, un līdz ar sezonas atsākšanos, turpmāk reitings tiks atjaunots ik nedēļu. Vēl augustā ieplānots gan Baltijas senioru čempionāts 18.augustā, gan turnīrs Cēsis 25.augustā, kā arī vairāki junioru un pieaugušo turnīri Bulgārijā, Lietuvā, Dānijā, Polijā un Ukrainā, kuros piedalīsies arī spēlētāji no Latvijas.

>>> Skatīt Valkas 9.starptautiskā dubultspēļu turnīra rezultātus
>>> Skatīt LBF licencēto spēlētāju sarakstu
>>> Skatīt Latvijas badmintona reitingu

Valkas 9.starptautiskajā dubultspēļu turnīrā šogad piedalījās 172 spēlētāji no 7 valstīm un 20 pilsētām, tai skaitā arī Rīgā dzīvojošie badmintonisti no Indijas. 

Turnīra direktors Vjačeslavs Baskovs ir īpaši priecīgs, ka pirmo reizi turnīrā bija pārstāvēta arī Lielbritānija, Baltkrievija un Indija, tādējādi paplašinot turnīra ģeogrāfiju. Jau tradicionāli, ka Valkas dubultspēļu turnīrā ir daudz spēlētāju ne tikai no Latvijas un Igaunijas, bet arī no Somijas un Krievijas.

“Šogad mēs fukusējāmies nevis uz spēlētāju skaita pieaugumu, bet gan uz plašāku dalībvalstu loku un turnīra un spēcīgāku spēlētāju piesaistīšanu. Mums tas izdevās!” rezumē Vjačeslavs Baskovs. Turnīrā vīriešu vienspēlēs piedalījās spēcīgais Igaunijas pāris Kristian Kaljurand  & Raul Kasner, kā arī Krievijas pāri Vitālijs Durkins & Nikolajs Ukks un Dmitrijs Kļimenko & Vladimirs Šepeļenko. Arī jauktajās dubultspēlēs finālspēle bija Pasaules reitinga turnīra cienīga: Dmitrijs Kļimenko & Anastasija Boijaruna no Krievijas trijos setos (17-21, 21-15, 21-18) uzvarēja Igaunijas pāri  Mikk Õunmaa & Helina Rüütel.

Ņemot vērā pagājušo gadu pieredzi, kad uz Valkas starptautisko dubultspēļu turnīru pieteicās pārāk daudz dalībnieku, lai visi varētu izspēlēt divās dienās uz septiņiem badmintona laukumiem, turnīra direktors Vjačeslavs Baskovs jau savlaicīgi pieņēma  lēmumu, ka šogad turnīrā varēs piedalīties tikai 185 dalībnieki. “Prieks, ka pieteikušos dalībnieku skaits bija tāds, ka visiem bija iespēja spēlēt. Spēļu grafiks bija saspringts, taču pateicoties spēlētāju organizētībai, viss izdevās kā plānots,” stāsta Vjačeslavs Baskovs.

Turnīra uzvarētājiem balvas 1200 eiro apmērā nodrošināja “Yonex”, tai skaitā visiem uzvarētājiem tika dāvināti “Yonex” krekli, bet katrs A grupas uzvarētājs saņēma arī "Yonex" dāvanu kartes čeku 140 eiro vērtībā.

 

09.08.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv