Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes

Trīs Latvijas spēlētāji četrās kategorijās piedalās "RSL Kharkiv International 2018"

No 29.augusta līdz 2.septembrim Ukrainas pilsētā Harkovā notika Pasaules reitinga International Challenge turnīrs "RSL Kharkiv International 2018”, kurā piedalījās arī trīs Latvijas badmintonisti - Ieva Pope, Monika Radovska un Niks Podosinoviks.

No Latvijas spēlētājiem Harkovā visilgāk noturējās Latvijas sieviešu dubultspēļu pāris Ieva Pope & Monika Radovska, kuras 1.septembrī 1/4 finālā divos setos (12-21, 9-21) zaudēja turnīrā ar 1.numuru izliktam Zviedrijas pārim Amanda Högström & Clara Nistad. Pirms tam 1/8 finālā Latvijas pāris trijos setos (21-13, 17-21, 21-11) uzvarēja Baltrkievijas pāri JuliaBitsoukova & Maryana Viarbitskaya, bet 1/16 finālā divos setos (21-15, 21-10) uzvarēja Ukrainas pāri Yevheniia Kantemyr & Oleksandra Kiselyova. Pirms Ukrainas turnīra Latvijas pāris Ieva Pope & Monika Radovska Pasaules reitingā bija 124.vietā.

Sieviešu vienspēļu turnīrā Ieva Pope 1/32 finālā trijos setos (21-13, 20-22, 21-19) uzvarēja Vladyslava Lesnaya no Ukrainas, bet 1/16 finālā divos setos (15-21, 15-21) zaudēja Ritika Thaker no Indijas. Savukārt Monika Radovska 1/32 finālā divos setos (11-21, 18-21) zaudēja Valeriya Rudakova no Ukrainas. Pirms Ukrainas turnīra Pasaules reitingā sieviešu vienspēlēs Ieva Pope bija 243.vietām, bet Monika Radovska 333.vietā.

Turnīrā piedalījās arī Niks Podosinoviks, kurš pirmajā kvalifikācijas spēlē divos setos (21-15, 21-19) uzvarēja Jonathan Dolan no Īrijas, bet otrajā kvalifikācikjas turnīra spēlē zaudējums divos setos (10-21, 9-21) pret Oleksandar Shmundyak no Ukrainas. Pirms Ukrainas turnīra Niks Podosinoviks Pasaules reitingā vīriešu vienspēs bija 930.vietā.

Nākamais turnīrs, kurā piedalīsies vairāki Latvijas spēlētāji, būs "Belarus Internatioanal 2018", kas notiks no 6. līdz 9.septembrim. Uz Minsku no Latvijas dosies spēlētāji Monika Radovska, Jekaterina Romanova, Andis Bērziņš un Diāna Baltiņa, treneris Ainārs Gureckis, kā arī tiesneši Kristians Rozenvalds, Oļgērts Tīliks un Andrejs Šlikovs.