Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas spēlētāji Minskā izcīna Pasaules reitinga punktus "Balarus International 2018"

 

No 6. līdz 9.septembrim Minskā notika Pasaules reitinga Future Series badmintona turnīrs “Belarus Internatioanal 2018”, kurā piedalījās arī četri spēlētāji no Latvijas  -  Diāna Baltiņa, Andis Bērziņš, Jekaterina Romanova un Monika Radovska. Kā treneris līdzi Latvijas spēlētājiem devās Ainārs Gureckis. Spēlēs Minskā tiesāja arī trīs tiesneši no Latvijas - Kristians Rozenvalds, Andrejs Šlikovs un Oļģerts Tīliks.

>>> Skatīt Latvijas spēlētāju spēļu sarakstu un rezultātus

Pasaules reitinga badmintona turnīrs Minskā notika pirmo reizi. Turnīrs bija ļoti nozīmīgs turnīrs ne tikai Baltkrievijas badmintona federācijai, bet arī visai Baltkrievijas sporta sistēmai un arī Eiropas badmintona konfederācijai, jo Minskā nākamgad jūnija beigās notiks Eiropas Spēles. Nākamgad nenotiks Eiropas čempionāts badmintonā, jo Eiropas Spēļu badmintona turnīrs vienlaicīgi būs arī kā Eiropas čempionāts.

Turnīrā “Belarus Internatioanal 2018” piedalījās 137 spēlētāji no 23 valstīm.

Andis Bērziņš un Diāna Baltiņa, diemžēl, no tālākām cīņām turnīrā izstājās jau pēc pirmās Kvalifikācijas turnīra spēles. Andis Bērziņš 2 setos (15-21, 15-21) zaudēja Norvēģijas spēlētājam Mattias Xu, bet Diānā Baltiņa divos setos (4-21, 5-21) zaudēja Krievijas spēlētājai Alisa Shvetcova.

Sieviešu vienspēļu turnīrā Jekaterina Romanova un Monika Radovska bija izsētas pamatturnīra 1/16 finālā, turklāt abas Latvijas spēlētājas savu pirmo spēli uzvarēja, iekļūstot turnīra 1/8 finālā. Jekaterina Romanova pirmajā spēlē trijos setos (14-21, 21-18, 21-16) uzvarēja Polijas spēlētāju Karolina Wladzinska, bet Monika Radovska divos setos (21-18, 21-19) uzvarēja citu Polijas spēlētāju Oliwia Socha. Tālāk gan mūsu spēlētājas netika. Jekaterina Romanova 1/8 finālā divos setos (12-21, 9-21) piekāpās mājnieku olimpietei un turnīrā ar pirmo numuru izliktajai Alesia Zaitsava, bet Monika Radovska divos setos (10-21, 10-21) piekāpās francūzietei Marie Batomene, kura pēcāk kļuva par turnīra uzvarētāju, finālspēlē divos setos (25-23, 21-15) uzvarēja Krievijas spēlētāju Anastasiia Semenova.

Sieviešu dubultspēlēs Latvijas pāris Jekaterina Romanova & Monika Radovska tika izsētas uzreiz 1/8 finālā. Pirmajā un diemžēl arī pēdējā spēlē Latvijas pāris trijos setos (22-24, 21-19, 18-21) zaudēja krievietēm Anastasiia Sharapova & Alisa Shvetcova. Šis bija jau otrais Pasaules reitinga turnīrs šogad, kurā Monika Radovska un Jekaterina Romanova spēlēja  kopā. Latvijas pāris Monika Radovska & Ieva Pope šobrīd ir 109.vietā pasaules badmintona reitingā, bet Jekaterina Romanova & Liāna Lencēviča ir 336.pāris.

Latvijas tiesneši tiesāja 66 turnīra spēles

Pēc Baltkrievijas badmintona federācijas uzaicinājuma, Latvijas badmintona federācija uz turnīru deleģēja 3 tiesnešus. Olainietis Andrejs Šlikovs turnīra notiesāja 24 spēlēs, tai skaitā jaukto dubultspēļu finālu kā serves tiesnesis, Oģerts Tīliks no Cēsim notiesāja 22 spēles, tai skaitā vīriešu vienspēļu finālu kā serves tiesnesis, Kristians Rozenvalds notiesāja 20 spēles, tai skaitā jaukto dubultspēļu finālu kā paaugstinājuma tiesnesis.

Ņemot vērā, ka uz turnīru kopā ar automašīnu devās vairāki Latvijas tiesneši, tāpat kā uz nesenajiem šīsvasaras turnīriem Gatčinā (K.Pilveris, O.Mihailova un K.Rozenvalds) un Klaipēdā (K.Pilveris, A.Šlikovs, O.Tīliks, O.Krūzmētra), degvielas izmaksas par ceļu kompensēja Latvijas badmintona federācija, savukārt turnīra rīkotāji tiesnešiem apmaksā viesnīcu un trīsreizēju ēdināšanu.

 

06.09.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv