Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas juniori Eiropas U19 komandu čempionātā izcīna 3.vietu savā apakšgrupā

Latvijas U19 komanda ir beigusi dalību Eiropas U19 komandu čempionātā, kas notiek Tallinā no 7. līdz 11.septembrim. Latvijas U19 komandas bilancē ir viena uzvara (pret Islandi) un divi zaudējumi (pret Krieviju un Slovākiju). Svētdienas pēcpusdienā Latvijas junioru jau atgriezusies Latvijā, jo 1/4 finālā iekļuva tikai apakšgrupas uzvarētājā Krievija. Savukārt Latvijas juniori tagad mājās gatavojas Eiropas U19 čempionātam, kas no 11. līdz 16.septembrim notiks turpat Tallinā.

>>> Skatīt Latvijas U19 komandas spēļu sarakstu un rezultātus

Latvijas U19 komanda dalību Eiropas U19 komandu čempionātā uzsāka ar uzvaru (3:2) pret Islandes U19 komandu. Eiropas U19 komandu čempionātā Latvijas U19 komanda tika ielozēta 4.apakšgrupā, kurā bez Latvijas un Islandes ir arī Krievijas un Slovākijas izlases. Lai turpinātu cīņu par Eiropas čempiona titulu un kvalificētos 1/4 finālam, Latvijas U19 komandai ir jāuzvar savā apakšgrupā.

Pirmajā spēlē  pret Islandi savas spēlēs uzvarēja Ardis Daniels Bedritis & Liāna Lencevica (21-16, 21-15), Una Berga (21-15, 21-14), kā arī Liāna Lencevica & Una Berga (21-5, 21-11). Savukārt zaudējumus piedzīvoja Rihards Blaubergs (21-23, 13-21) un vīriešu dubultspēļu pāris Rihards Blaubergs & Ardis Daniels Bedritis (18-21, 18-21).

Latvijas izlases treneris Uvis Raivis Kronenbergs no Tallinas informē, ka uzvarēja visi tie Latvijas juniori, uz kuriem gulās atbildība par uzvaru. “Šie spēlētāji izturēja atbildības spriedzi, parādot ļoti labu badmintona sniegumu. Bet vienlaicīgi vēlos uzslavēt arī Rihardu Valteru Blaubergu, kurš ļoti cienījami nospēlēja savu vienspēli, cīnoties par katru punktu, tādējādi uzturot Latvijas komandā cīņas sparu arī zaudētā spēlē,” stāsta Uvis Raivis Kronenbergs

Latvijas U19 izlases sastāvā bija iekļauti 6 spēlētāji - Una Berga, Liāna Lencēviča, Diāna Stognija, Ardis Daniels Bedrītis, Rihards Valters Blaubergs un Edgars Vaivads. Kopā ar jauniešiem uz Tallinu devās arī Siguldas Sporta skolas treneris Uvis Raivis Kronenbergs.

11.septembrī, tūlīt pēc Eiropas U19 komandu čempionāta finālspēles, sāksies arī Eiropas U19 (individuālais) čempionāts, kurā no Latvijas piedalās 9 spēlētāji. Latvijai katrā kategorijā bija iespējams pieteikt divus spēlētājus vienspēlēs un divus pārus dubultspēlēs. 

Eiropas U19 čempionātā vīriešu vienspēles spēles Ardis Daniels Bedrītis un Edgars Vaivads, kurš iespēju spēlēt Eiropas čempionātā izcīnīja pārbaudes spēlē Klaipēdā. uzvarot Rihardu Valteru Blaubergu. Sieviešu vienspēles spēles Una Berga un Liāna Lencēviča. Vīriešu dubultspēles spēlēs Ardis Daniels Bedrītis & Rihards Valters Blaubergs, kā arī Mārtiņš Ķirkums un Roberts Renārs Miščenko, kuri iespēju spēlēt Eiropas čempionātā izcīnīja pārbaudes spēlē Klaipēdā, uzvarot Liepājas pāri Gustavs Dāvids Brečs & Artis Granovkis. Sieviešu dubultspēles spēles Una Berga & Liāna Lencevica un Amanda Azarova & Diāna Stognija. Jauktās dubultspēles spēles Ardis Daniels Bedrītis & Liāna Lencēviča un Rihards Valters Blaubergs & Una Berga.

Eiropas čempionāts Igaunijā notiks pirmo reizi, un Igaunijas badmintona federācijā, iesaistot arī daudzas citas Igaunijas valsts un sabiedriskās organizācijas, cenšas panākt, lai no turnīra rīkošanas būs liels ieguldījums gan Igaunijas badmintona attīstībā, gan Igaunijas tēlam pasaulē. Igaunija, neapšaubāmi, šobrīd ir Baltijas līderis badmintonā.

 

06.09.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv