Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Igaunijas jauniešu kausā Pērnavā arī 44 spēlētāji no Latvijas

Sestdien, 22.septembrī Igaunijas kūrurtpilsētā Pērnavā notika Igaunijas jauniešu kausa Noorte GP 1.posma turnīrs, kurā piedalījās 210 jaunieši, tai skaitā 44 no Latvijas, pārstāvot Talsus, Jelgavu, Baložus, Siguldu, Cēsis, Valmieru, Valku un Rīgu. Latvijas spēlētājiem izdevās izcīnīt trīs 1.vietas, trīs 2.vietas, kā arī četras dalītās 3.vietas.

>>> Skatīt Noorte GP 1.posma spēļu sarakstu un rezultātus

Pirmās vietas izcīnīja Latvijas dubultspēļu pāri - U15 meiteņu dubultspēlēs uzvarēja Anna Kupča & Annija Rulle-Titava, U17 meiteņu dubultspēlēs Amanda Azarova & Arta Priedniece, U15 jauktajās dubultspēlēs Pauls Rozenvalds & Anna Rulle-Titava. 

Otrās vietas izcīnīja U15 zēnu dubultspēļu pāris Pauls Rozenvalds & Dāvis Strazdiņš, U15 jaukto dubultspēļu pāris Dāvis Strazdiņš & Anna Kupča, kā arī Madara Gaure U11 meiteņu vienspēlēs.

Igaunijas jauniešu turnīrā, tāpāt kā Pasaules reitinga turnīros, nenotika spēles par 3.vietu. Tādējādi, zaudējot pusfinālā, dalīto 3.vietu U15 zēnu vienspēlēs izcīnīja Patriks Kandis un Dāvis Strazdiņš, U15 meiteņu vienspēlēs Annija Rulle-Titava, U13 meiteņu vienspēļu B grupā Laura Znotēna.

Igaunijas jauniešu kauss Noorte GP notieks 6 posmos. Tradicionāli 1.posms notiek Pērnavā. Šajā posma jau vairākus gadus pēc kārtas piedalās arī daudzi Latvijas spēlētāji. Tāpat Latvijas spēlētāji ir iecienījuši 4.posmu, kas notiks decembra sākumā Tartu, vienlaicīgi ar Pasaules reitinga U19 un Eiropas reitinga U17 turnīriem. Trīs no sešiem Noorte GP posmiem notiek Tartu, divi Tallinā, viens Pērnavā.

Nākamie Noorte GP posmi notiks Tallinas piepilsētā Lasnamäe 13.oktobrī un 24.novembrī, vienlaicīgi ar Rīgā notiekošajiem Babolat turnīriem. Noorte GP 5.posms notiks 2019.gada 19.janvārī Tartu, turpat 14.aprīī notiks arī noslēdzošais posms, kas notiks vienlaicīgi ar Yonex X LABL noslēdzošo posmu.

Latvijā, diemžēl, iepriekšējie mēģinājumi iedzīvināt līdzīgu kausu Latvijas jauniešiem ir bijuši nesekmīgi, taču Latvijas badmintona federācija turpinās centienus panākt treneru un klubu vienošanos Latvijas saspringtajā turnīru kalendārā atrast vietu un laiku arī Latvijas jaunatnes kausu posmiem.

 

24.09.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv