Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas čempionāta U17 dubultpsēļu fināli būs skatāmi Sportacentrs TV tiešraidē

Latvijas badmintona federācija ir vienojusies ar Sportacentrs TV par Latvijas čempionāta U17 dubultspēļu finālu tiešraidi TV. Latvijas čempionāta U17 izšķirošās spēles no Jaunolaines Sporta nama būs tiešraidē skatāmas visā Latvijā sestdien, 27.oktobrī no plkst. 20:00. Kā jaunums saistībā Latvijas čempionātu U17 minams arī tas, ka Latvijas badmintona federācijas Valdes loceklis Gunārs Lūsveris, kurš atbildīgs par tiesnešu darbību, ir 2018.gada 16.oktobrī apstiprinājis Kristapu Pilveri par Latvijas čempionāta U17 Galveno tiesnesi. 

>>> Skatīt Latvijas čempionāta U17 nolikumu

Pieteikties uz Latvijas čempionātu U17 var līdz 2018.gada 22.oktobrim plkst. 22:00. Pieteikums jānosūta rakstveidā uz pieteikumi@badminton.lv, pieteikumā norādot spēlētāja vārdu un uzvārdu, dzimšanas gadu, pārstāvošā organizāciju un kategorijas, kurās spēlētājs vēlas piedalīties.

Latvijas čempionāta U17 nolikumu ir apstiprinājusi Latvijas badmintona federācijas Valdes locekle un Treneru komisijas vadītāja Diāna Šavalgina. Saskaņā ar Latvijas badmintona federācijas Valdē apstiprināto atbildības jomu sadalījumu, par Latvijas čempionātu norises vietām un laikiem ir atbildīgs LBF Valdes loceklis Viesturs Bajārs, bet par jauniešu un junioru čempionātiem atbild arī Diāna Šavalgina, kura arī apstiprina šo čempionātu nolikumus.

Latvijas čempionāta U17 nolikums nosaka, ka čempionātā varēs piedalīties ierobežots spēlētāju skaits - 32 spēlētāji vienspēlēs, 12 pāri dubultspēlēs un 16 pāri jauktajās dubultspēlēs. 2002. un 2003.gadā dzimušie spēlētāji vienspēļu turnīrā tiek kvalificēti ārpus kārtas, jo šiem jauniešiem šis čempionāts ir vienīgais attiecīgajā vecuma grupā (U17), kurā viņiem ir iespēja piedalīties. Jaunāki spēlētāji uz Latvijas U17 čempionātam var klasificēties saskaņā ar Latvijas badmintona federācijas U17 reitingu (uz 2018.gada 23.oktobri). Savukārt Olaines badmintona klubam A73 tiek garantētas divas vietas (Wild Card) sieviešu vienspēlēs un viena vieta sieviešu dubultspēlēs.

Nolikumā ir arī jauninājums par spēlētāju izsēšanu. LBF reitingā pirmie četri spēlētāji un pāri tiks iekļauti 1.grozā un tiks izlikti tabulās saskaņā ar LBF reitingu 2018.gada 23.oktobrī. Pārējie spēlētāji tabulās tiks  ielozēti, iepriekš tos izkārtojot grozos: 2.grozs - 5. līdz 8.vieta, 3.grozs - 9. līdz 12.vieta, 4.grozs - 13. līdz 16.vieta, 5.grozs - 17. līdz 24.vieta un 6.grozs - 25. līdz 32.vieta. Izloze notiks 2018.gada 25.oktobrī 15:00 ar tiešraidi Youtube Badminton.lv

Sākotnēji bija ieplānots, ka Latvijas čempionāts U17 notiks vienu dienu - 27.oktobrī, taču pēc LBF Treneru komisijas ierosinājuma, tika pieņemts lēmums čempionātu rīkot divu dienu garumā, lai spēlētājiem, kuri visās kategorijās cīnītos par medaļām, nebūtu pārāk gara spēļu diena un slodze. Turnīra direktors Andrejs Šlikovs ātri noreaģēja, vienojoties par Jaunolaines sporta nama izmantošanu arī svētdien, 28.oktobrī.

2017.gadā Latvijas čempionāts U17 notika Valmierā, vienlaicīgi ar citām vecuma grupām U11, U13 un U15. Vamierā par Latvijas čempioniem U17 vienspēlēs kļuva valmierieši - Edgars Vaivads un Una Berga. Jauktajās dubultspēlēs uzvarēja Patriks Krūze & Liāna Lencēviča, zēnu dubultspēles Patriks Krūze & Alens Zandovskis, meiteņu dubultspēles Una Berga & Liāna Lencēviča. Tādējādi trīs spēlētāji izcīnīja pa divām zelta medaļām, taču nevienam neizdevās kļūt par 2017.gada U17 absolūto čempionu.


 

17.10.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv