Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
25.oktobrī interneta tiešraidē notika Latvijas U17 čempionāta izloze

27. un 28.oktobrī Jaunolaines sporta namā notiks Latvijas U17 čempionāts, uz kuru ir pieteikušies 58 spēlētāji no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Olaines, Uzvaras, Jēkabpils, Valmieras, Cēsīm, Siguldas un Rīgas. 25.oktobrī, saskaņā ar Latvijas U17 čempionāta nolikumu, notiks izloze, kurā noskaidrosies spēlētāju pirmo spēļu pretinieki. Izlozei varēs tiešraidē sekot Latvijas badmintona federācijas Youtube kanālā.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta U17 nolikumu
>>> Skatīt spēlētāji un spēļu sarakstu Tournamentsoftware

Tiek aicināti arī B grupas spēlētāji
Turnīra tabulas vienspēlēs ir ieplānotas vienmīnusa sistēmā ar vairākām secīgām kārtām, tādējādi mudinot čempionātā piedalīties arī salīdzinoši vājākus spēlētājus (B meistarības grupa), jo šiem spēlētājiem tad pirmā spēle būs nevis pret kādu līderiem, bet gan ar sev līdzīgākiem spēlētājiem attiecīgās kārtas ietvaros. Uzvarot 1.kārtas spēli, spēlētājs iekļūst nākamā kārtā, un tā līdz pat finālam...
Dubultspēlēs ir ieplānotas vienmīnusa sistēmā, taču izspēlējot visas vietas.

Dubultspēļu finālu Sportacentrs TV tiešraidē
Visi trīs dubultspēļu turnīri norisināsies sestdien, 27.oktobrī. Sākot no 20:00 uz TV korta Sportacentrs TV tiešraidē notiks jaukto dubultspēļu turnīra spēle par 3.vietu, kā arī visi trīs dubultspēļu fināli. Aicinām visu spēlētājus un vecākus šo finālus skatīties klātienē, radot atmosfēru sporta zālē, taču vienlaicīgi mudinot draugus un paziņas skatīties Latvijas U17 čempionāta izšķirošās spēles TV tiešraidē.

Nakšņošana Olainē 
Spēlētājiem no tālākiem reģioniem ir iespēja nakšņot Jaunolaines sporta nama cīņu zālē uz tatami ar līdzpaņemto guļammaisu. Maksa vienam cilvēkam - 2 eiro par nakti vai 3 eiro par divām naktīm. Nakšņot var gan naktī no piektdienas uz sestdienu, gan arī naktī no sestdienas uz svētdienu.

Dalības maksa
Dalības maksa vienam spēlētājam vienspēlēs ir 4 eiro, bet dubultspēlēs 3 eiro. 
Uzrādot derīgu Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte”, dalībniekiem piemērojama 50% atlaide no dalības maksas.

Spēlētāju skaita ierobežojums
Latvijas čempionāta U17 nolikums nosaka, ka Latvijas U17 čempionātā varēs piedalīties 32 spēlētāji zēnu vienspēlēs, 32 spēlētājas meiteņu vienspēlēs, 16 pāri jauktajās dubultspēlēs, 12 pāri zēnu dubultspēlēs un 12 pāri meiteņu dubultspēlēs. Spēlētāji un pāri uz Latvijas čempionātu tiks atlasīti saskaņā ar Latvijas badmitnona reitingu 2018.gada 23.oktobrī. 2002. un 2003.gadā dzimušie spēlētāji vienspēļu turnīrā tiek kvalificēti ārpus kārtas, jo šiem jauniešiem šis čempionāts ir vienīgais attiecīgajā vecuma grupā (U17), kurā viņiem ir iespēja piedalīties. Jaunāki spēlētāji uz Latvijas U17 čempionātam var klasificēties saskaņā ar Latvijas badmintona federācijas U17 reitingu (uz 2018.gada 23.oktobri). Savukārt Olaines badmintona klubam A73 tiek garantētas divas vietas (Wild Card) sieviešu vienspēlēs un viena vieta sieviešu dubultspēlēs.

Vienspēļu pirmās kartas spēles jau sestdien no rīta
Gadījumā, ja Latvijas U17 čempionātā vienspēlēs tiešām pieteiksies visi 32 spēlētāji, tad vienspēļu 1. un 2.kārta notiks sestdien, 27.oktobrī. bet nākamās kārtas un finālspēlēs notiks 28.oktobrī. Tas nepieciešams gan tāpēc, lai čempionāts svētdienā neievilktos pārāk vēlu, gan arī tāpēc, ka veiksmes gadījumā spēlētājam no 1.kārtas aizcīnoties līdz 1/4 finālam, vienā dienā nāktos nospēlēt 9 spēles, kas ir daudz par daudz...

Reitings un izloze
LBF reitingā pirmie četri spēlētāji un pāri tiek iekļauti 1.grozā un tiks izlikti tabulās saskaņā ar LBF reitingu 2018.gada 23.oktobrī. Pārējie spēlētāji tiks tabulās ielozēti, iepriekš tos izkārtojot grozos: 2.grozs: 5.-8.vieta, 3.grozs: 9.-12.vieta, 4.grozs: 13.-16.vieta, 5.grozs: 17.-20.vieta, 6.grozs: 21.-24.vieta, 7.grozs: 25.-28.vieta, 8.grozs: 29.-32.vieta. Izloze notiks 2018.gada 25.oktobrī 15:00 ar tiešraidi Youtube Badminton.lv. Turnīra spēļu tabulas tiks publicētas 2018. gada 25.oktobrī līdz plkst. 16:00, tūlīt pēc izlozes.

2017.gadā uzvarēja valmierieši U.Berga un E.Vaivads
2017.gadā Latvijas čempionāts U17 notika Valmierā, vienlaicīgi ar citām vecuma grupām U11, U13 un U15. Vamierā par Latvijas čempioniem U17 vienspēlēs kļuva valmierieši - Edgars Vaivads un Una Berga. Jauktajās dubultspēlēs uzvarēja Patriks Krūze & Liāna Lencēviča, zēnu dubultspēles Patriks Krūze & Alens Zandovskis, meiteņu dubultspēles Una Berga & Liāna Lencēviča. Tādējādi trīs spēlētāji izcīnīja pa divām zelta medaļām, taču nevienam neizdevās kļūt par 2017.gada U17 absolūto čempionu.

 

25.10.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv