Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas čempionāts senioriem 2018.gadā notiks Valkā

Latvijas čempionāts senioriem 2018.gadā notiks Valkā, 3.novembrī. Šis datums kā piemērotākais tika izraudzīts un Latvijas badmintona kalendāra publicēts jau vasaras beigās, taču uz čempionāta norises vietu tika aicināti pieteikties Latvijas klubi un pašvaldības. Par Latvijas čempionātiem atbildīgais Latvijas badmintona federācijas valdes loceklis Viesturs Bajārs kā piemērotāko ir izraudzījies Valkas badmintona kluba “Lotos” piedāvājumu. Tāpēc, seniori, 3.novembrī tiekamies Valkā!

>>> Skatīt Latvijas čempionāta senioriem 2018 nolikumu

Valka kā norises vieta tika izraudzīta izvērtējot badmintona kluba “Lotos” iesniegto pieteikumu. Norises vietu kā arī Latvijas čempionāta senioriem nolikumu, saskaņā ar Latvijas badmintona federācijas valdes piešķirto mandātu, apstiprināja LBF valdes loceklis Viesturs Bajārs.

Latvijas čempionāta rīkošana ir saglabātas tās labās tradīcijas, kuras tika iedzīvinātas pēdējos gados - Latvijas čempionāts notiks sestdienā, dienas beigās apbalvošanas ceremonija notiks saviesīga pasākuma ietvaros, un dalības maksā (20 eiro) ir iekļauts arī saviesīgais pasākums, tādējādi motivējot visus spēlētājus kopā nosvinēt kārtējo Latvijas čempionātu.

2018.gada 3.novembris kā piemērotākais tika izraudzīts jau vasaras beigās, jo šajā laikā Latvijā nenotiek citi badmintona turnīri. 3.novembrī Tartu notiks arī Baltijas čempionāts jauniešiem U13, U15 un U17, taču šis notikums, neskatoties uz to, ka tur plānota liela Latvijas spēlētāju līdzdalība, neietekmēs Latvijas čempionātu senioriem.

Valka tagad kļūs par badmintona centru kurā pēdējo gadu laikā ir notikuši vismaz trīs būtiskākie Latvijas badmintona federācijas rīkotie badmintona turnīri. 2016.gada februārī Valkā notika Latvijas čempionāts, bet 2016.gada aprīlī arī Latvijas čempionāts jauniešiem. 2018.gada novembrī šiem čempionātiem pievienosies arī Latvijas čempionāts senioriem.

 

04.10.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv