Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
30.oktobrī noslēdzas pieteikšanās termiņš uz Latvijas senioru čempionātu

Latvijas čempionāts senioriem 2018.gadā notiks Valkā, sestdien, 3.novembrī. Čempionāta direktors Aleksandrs Božeņeckis atgādina, ka pieteikšanās termiņš ir 2018.gada 30.oktobris plkst 22:00, mudinot visus badmintonu spēlējošos seniorus nenokavēt pieteikšanos. Senioriem un viņu līdzbraucējiem ir sarunāta iespēja par 4,00 eiro pārnakšņot Valkas ģimnāzijas dienesta viesnīcā pirms vai pēc čempionāta.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta senioriem 2018 nolikumu
>>> Skatīt pieteikto spēlētāju sarakstu Tournamentsoftware

Lai pieteiktos uz Latvijas senioru čempionātu badmintonā, spēlētājiem vai tos pārstāvošam klubam ir jānosūta elektronisks pieteikums uz pieteikumi@badminton.lv, pieteikumā norādot spēlētāja vārdu un uzvārdu, klubu, dzimšanas gadu un kategorijas, kurās vēlas spēlēt. 

Latvijas senioru čempionātā badmintonā tiks spēlētās visas piecas kategorijas - vīriešu vienspēles un dubultspēles, sieviešu vienspēles un dubultspēles, kā arī jauktās dubultspēlēs. Jaunākā vecuma grupa ir 35+ (1982.gadā dzimušie un vecāki).

2018.gada 3.novembris kā piemērotākais tika izraudzīts un Latvijas badmintona kalendāra publicēts jau šīs vasaras beigās, taču uz čempionāta norises vietu tika aicināti pieteikties Latvijas klubi un pašvaldības. Par Latvijas čempionātiem atbildīgais Latvijas badmintona federācijas valdes loceklis Viesturs Bajārs kā piemērotāko izraudzījās Valkas badmintona kluba “Lotos” piedāvājumu.

Latvijas čempionāta rīkošana ir saglabātas tās labās tradīcijas, kuras tika iedzīvinātas pēdējos gados - Latvijas čempionāts notiks sestdienā, dienas beigās apbalvošanas ceremonija notiks saviesīga pasākuma ietvaros, un dalības maksā (20 eiro) ir iekļauts arī saviesīgais pasākums, tādējādi motivējot visus spēlētājus kopā nosvinēt kārtējo Latvijas čempionātu.

2018.gada 3.novembris kā piemērotākais tika izraudzīts tāpēc, ka šajā laikā Latvijā nenotiek citi badmintona turnīri. 3.novembrī Tartu notiks arī Baltijas čempionāts jauniešiem U13, U15 un U17, taču šis notikums, neskatoties uz to, ka tur plānota liela Latvijas spēlētāju līdzdalība, neietekmēs Latvijas čempionātu senioriem.

Valka tagad kļūs par badmintona centru, kurā pēdējo gadu laikā ir notikuši vismaz trīs būtiskākie Latvijas badmintona federācijas rīkotie badmintona turnīri. 2016.gada februārī Valkā notika Latvijas čempionāts, bet 2016.gada aprīlī arī Latvijas čempionāts jauniešiem. 2018.gada novembrī šiem čempionātiem pievienosies arī Latvijas čempionāts senioriem.


 

30.10.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv