Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Apsveic Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” programmas organizācijas

Deju studijas “Padejosim” telpās 2.novembrī tika aizvadīts Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” programmas dalībnieku godināšanas pasākums, kurā Latvijas badmintona federāciju pārstāvēja tās Valdes locekle Diāna Šavalgina.

>>> Skatīt informāciju par Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” programmu
>>> Skatīt Latvijas badmintona federācijā reģistrēto  “3+ Ģimenes karte” sarakstu

Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” programmā kopš 2018.gada 1.janvāra līdzdarbojas arī Latvijas badmintona federācija. Programmas ietvaros bērniem un jauniešiem ikgadējā badmintona reitinga licence ir bezmaksas, bet vecākiem tiek piemērota  50% atlaide. Tāpat bērniem un jauniešiem dalības maksas Latvijas badmintona federācijas rīkotajās sacensībās ir ar 50% atlaidi. 

Latvijas badmintona federācijas atlaides tiek piemērotas bērniem un vecākiem, kuri par savu dalību turnīros vai reitinga licenci maksā paši. Gadījumos, kad par šiem bērniem maksā pašvaldība, sporta skola vai klubs, bērniem un jauniešiem ir iespēja pa tiešo saņemt kompensāciju no Latvijas badmintona federācijas badmintona inventāra iegādei. 

Latvijas badmintona federācijas līdzdarbība valsts atbalsta programmā "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte" ir aktuāla ikvienam Latvijas badmintona reitinga turnīram. Latvijas badmintona reitinga turnīra nolikumā jaunajā redakcijā ir noteikts, ka "turnīru rīkotājiem ir pienākums turnīra nolikumā īpašā punktā norādīt, kāda atlaide tiek piešķirta uzrādot “3+ Ģimenes karti”. Turnīru rīkotāji var arī nepiemērot atlaides, taču arī tad tas ir jānorāda turnīra nolikumā. 

Sabiedrības integrācijas fonds valsts atbalsta programmu "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"" īsteno no 2016.gada . Šo gadu laikā kopumā saņemti 39839 personu iesniegumi. 

Šobrīd Latvijas badmintona federācijas reitinga sistēmā ir reģistrēti jau 55 spēlētāji, kuri ir “3+ Ģimenes karte” programmas dalībnieki.

 

06.11.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv