Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
"Dienas Bizess" plaši apraksta badmintonu, kas "ar joni izplatās Latvijā"

2018.gada 9.novembrī laikraksts "Dienas Bizness" rubikā "Brīvdienas" ir publicējis plašu žurnālistes Lindas Zalānes aprakstu par badmintonu. Rakstā "Ar joni izplatās Latvijā" intervēts Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds, kā arī uzskaitīti dažādi fakti par badmintonu Latvijā un Pasaulē, īpaši atzīmējot badmintona straujo popularitātes kāpumu Latvijā.

>>> Skatīt "Dienas Bizness" publikāciju PDF formātā

Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds ir gandarīts ne tikai par pieaugošo spēlētāju un badmintona sporta zāļu skaitu, bet arī par pieaugošo mediju interesi par notikumiem badmintona gan Latvijā, gan Pasaulē.

“Šogad mēs esam ienākuši Latvijas augstākajā līgā, ja tā to var salīdzināt, jo prestižais sporta kanāls “Viasat Sport Baltic” februārī pārraidīja 15 spēles no Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionāta, kas notika Krievijā, bet aprīlī pārraidīja vēl 15 spēlēs no Spānijā notiekošā Eiropas čempionāta. Savukārt konkurējošais sporta kanāls “Best 4 Sport” augustā pārraidīja 15 spēles no Ķīnā notikušā Pasaules čempionāta. Kopā Latvijas skatītājiem šogad jau bija iespēja TV ekrānos redzēt 45 badmintona spēles. Tas ir ļoti daudz!” norāda Kristians Rozenvalds.

Latvijas badmintona federācijai izveidojušās ļoti labas attiecības ar Sportacentrs TV. Arī šajā kanālā ir būtisks translēto spēļu skaita pieaugums. Februārī tika translētas 6 Latvijas čempionāta izšķirošās spēles no Siguldas, aprīlī no Salaspils tika translētas Latvijas skolu komandu čempionāta divas finālspēles, kuras sastāvēja no 5 saīsinātām badmintona spēlēm. Jūnija sākumā jau tradicionāli tika nodrošināta translācija no Jelgavā notiekošā Pasaules reitinga turnīra “Yonex Latvia International” - šogad trīs dienu garumā tika rādītas 20 spelēs. Oktobrī tika translētas 4 spēlēs no Latvijas jauniešu U17 čempionāta Jaunolainē. Iespējams, ka šis iespaidīgais skaits vēl tiks papildināts ar spēļu tiešraidi no Latvijas junioru U19 čempionāta, kas notiks Valmierā 1. un 2.decembrī.

Kristians Rozenvalds atzīmē, ka ļoti aktīvi savu novadnieku sasniegumu atspoguļošanā ir reģionālie mediji. Īpaši izceļami ir mediji Liepājā, Jelgavā, Siguldā, Cēsīs un Valmierā.

 

09.11.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv