Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Emburgas kausā 22 dalībnieki, tai skaitā no Staļģenes, Uzvaras un Jelgavas

15.novembrī Emburgā Salgales pamatskolas Sporta zāles divos badmintona laukumos notika šīs sezonas pirmais badmintona turnīrs - Emburgas kauss dubultspēlēs. Sacensībās piedalījās 22 spēlētāji, tai skaitā ne tikai vietējie badmintonisti no Emburgas, bet arī no Lielupes otrā krasta - Staļģenes, kā arī 4 spēlētāji no Uzvaras un 2 spēlētāji no Jelgavas.

>>> Skatīt Emburgas kausa dubultspēlēs rezultātus Tournamentsoftware

11 pāri tika ielozēti 2 apakšgrupās, vienā 5, bet otrā 6 pāri. Apakšgrupās izspēlēja katrs ar katru, bet katras apakšgrupas 2 labākie pāri ieguva tiesības piedalīties finālturnīrā, kurā arī 4 komandas izspēlēja katra ar katru. 

Sacensībās visi pāri spēlēja vienā turnīrā, nenošķirot vīriešu, sieviešu un jauktos pārus, taču medaļas un balvas pāri saņēma gan par vietām kopvērtējumā, gan arī atsevišķi tika apbalvoti vīriešu, sieviešu un jaukto dubultspēļu pāri. 

Turnīra kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Uzvaras pāris Egils Buls & Samanta Smilga, 2.vietā Staļģenes junioru pāris Edgars Buls & Agnis Freimanis, 3.vietā Jelgavas bērnu un jauniešu pāris Pauls Rozenvalds & Patrīcija Eglāja. 4.vietā Uzvaras meiteņu pāris Elīna Ķirķele & Iva Gintere.

Turnīru organizēja Ozolnieku novada Salgales pagasta Veselīga dzīvesveida un sporta nodaļas sporta organizators Emburgā Raivis Duplinskis. Dalībniekiem turnīrs bija bezmaksas, savukārt uzvarētājiem balvas un medaļas nodrošināja Ozolnieku novada dome.

Raivis Duplinskis informē, ka badmintons šobrīd Emburgā un liela cieņā. Pagasta iedzīvotāji badmintonu spēlē 2-3 reizes nedēļā. “Īpašs prieks, ka no mūsu vidus ir jau arī tādi spēlētāji, kas plāno doties spēlēt Latvijas badmintona reitinga turnīros. Kā pirmais turnīrs, kurā mūsu spēlētāji plāno piedalīties, ir kaimiņu novada Uzvarā 19.novembrī notiekošais Bauskas novada atklātais čempionāts,” stāsta Raivis Duplinskis.

 

16.11.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv