Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
"Liepājas cerība" 19.novembrī pulcēja rekordlielu liepājnieku skaitu

Lieliski Latvijas 100. gadadienu atzīmēja Liepājas badmintonisti 19.novembrī 8.vidusskolā jau astoto reizi aizvadot starptautisko badmintona turnīru "Liepājas cerība". Turnīrs pulcēja 70 sportistus no Talsiem, Jelgavas, Salaspils un Lietuvas pilsētas Kretingas, tostarp arī 40 liepājniekus, kas ir rekordliels mājinieku skaits. Turnīrā tika izspēlētas vīriešu un sieviešu vienspēles, dubultspēles un jauktās dubultspēles 5 meistarības grupās. Un sadalīti 14 medaļu komplekti, kā lauvas tiesa nonāca liepājnieku īpašumā kopā izcīnot 4 zelta, 10 sudraba, 9 bronzas godalgas un 9 reizes paliekot ceturtajā vietā.

>>> Skatīt badmintona turnīra "Liepājas cerība 2018" rezultātus

Turnīra rīkotājs un Liepājas badmintona dzīves organizētājs Aigars Brečs ir priecīgs ne tikai par pašmāju badmintonistu sniegumu, bet arī liepājnieku lielo aktivitāti dalībai turnīrā. "Kopā ar badmintona pulciņu bērniem no 6. un 15.vidusskolas, sacensībās piedalījās un treniņu procesā iesaistās arī vecāki, kas drīzumā dos iespēju organizēt arī pilnvērtīgus ģimeņu dubultspēļu turnīrus," stāsta Aigars Brečs.

Arī turnīra dalībnieku vecuma amplitūda bija gana liela - jaunākajam censonim 8 gadi, bet cienījamākajam sportistam Jurim Tauriņam 74!

Aigars Brečs pateicas sacensību atbalstītājiem - Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldei un Liepājas 8.vidusskolai. Patiecoties šai sadarbībai, badmintons Liepāja kļūst arvien populārāks.

 

21.11.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv