Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas kausa U13 posms Valmierā nosaukts KROM Kendama vārdā

Latvijas kausa U13 posms, kas norisināsies Valmierā 2.decembrī, tiks nosaukts KROM Kendama vārdā. Turnīra pilnais nosaukums būs KROM Kendama Latvijas kausa U13 posms Valmierā. Kendama spēle būs turnīra uzvarētāju galvenā balva. Turnīra laikā notiks arī Kendama spēles prezentācija, paraugdemonstrējumi, mini turnīrs uz izloze.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta U11 & U19, un KROM Kendama Latvijas kausa U13 nolikumu
>>> Skatīt pieteikto spēlētāju sarakstu Tournamentsoftware

Atklājot Latvijas čempionātus U11 un U19, kas notiks vienlaicīgi ar KROM Kendama Latvijas kausa U13 posmu Valmierā, 1.decembrī plkst 10:00 dalībniekus ar priekšnesumu uzrunās trīskārtējais Kendama pasaules čempions Bonz Atron no ASV, kurš pārstāv KROM Kendama komandas. Viņš ir vienīgais Kendama spēlētājs, kurš kļuvis par pasaules čempionu 3 reizes. 

Pēc Latvijas čempionātu U11 un U19 atklāšanas, Valmieras Pārgaujas sākumskolas Aktu zālē notiks īpašs KROM Kendama pasākums, kurā būs iespējams saņemt Bonz Atron autogrāfu un nobildēties kopā ar trīskārtējo Pasaules čempionu. 

Pēc tam Valmieras Pārgaujas sākumskolas Aktu zālē notiks KROM Kendama turnīrs visiem 3 prasmju līmeņiem - iesācēju, vidējais un meistars. Tāpat visa pasākuma gaitā notiks mini spēles, kas ir saistītas ar Kendamu un ir domātas jautrībai - tajās iespēja uzvarēt ir visiem, neatkarīgi no meistarības līmeņa. Sacensībās un mini-turnīros būs iespēja iegūt unikālas balvas - piemēram, Bonz Atron parakstītu Kendamu un speciālo KROM kreklu ar autogrāfu.

Pasākuma laikā uz vietas būs nopērkams viss plašais KROM Kendamu klāsts, tai skaitā jaunie ekskluzīvie 18/19 AW POP modeļi. Cenas sākot no 10 eiro.

Kendama ir meistarības un roku veiklības spēle, kas radusies Eiropā, bet pa īstam attīstījusies tieši Japānā. Kendama guvusi popularitāti visā pasaulē - it īpaši pēdējos gados. Tā sastāv no ken (japāņu valodā koks) un tama (bumba). Ir divi kausi, lielais un mazais, kā arī spice, uz kuras var uzdurt bumbiņu. Dizains un pielietojums šai spēlei nav daudz mainījies jau vairākus simtus gadu.

Kendamas spēle veicina balansa, acu – roku koordinācijas un refleksu attīstību. Tās ir īpašības, kas nepieciešamas arī prasmīgiem badmintonistiem. Kendamas spēle, tāpat kā badmintons, nav tikai izklaide, bet nopietns sporta veids (tagad arī Latvijā) ar neskaitāmām sacensībām visā pasaulē.  

Oficiālas plaša mēroga sacensības Kendama freestyle notiek jau gandrīz 20 gadus, tajā skaitā Kendama pasaules čempionāts. Triku dažādība ir milzīga - kombinācijas iespējams veidot bezgalīgi daudz. Pasaules čempionātu un citus turnīrus vērtē līdzīgi kā ziemas sporta veida freestyle sacensības - snovbordu, slēpes. Tiesneši dod punktus atkarībā no triku sarežģītības un izpildes kvalitātes noteiktā laikā. Bonz Atron, lai kļūtu par pasaules čempionu, 2014. gadā vajadzēja 846 punktus.

Latvijā un Baltijā KROM Kendama produkciju izplata BESPORT. Dāņu firmu KROM Kendama radījuši profesionāļi ar lieliem panākumiem augstas klases turnīros. BESPORT piedāvājumā ir Kendamas gan par ļoti pieejamām cenām, gan profesionālāki modeļi jebkura līmeņa spēlētājiem. Produkti atšķiras ar koka materiālu (kļava, piemēram, ir izturīgāka un vieglāka nekā citi), ar krāsu (lipīgāka vai slīdīgāka) un, protams, dizainu, kuram arī ir nozīme triku izpildē (piemēram, indikatorlīnija bumbiņas apakšā palīdz noteikt, kur ir tās caurums trika laikā).

 

27.11.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv