Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Tiešraidē notikusi Latvijas čempionāta U11 & U19 un KROM Kendama Latvijas U13 kausa izloze

2018.gada 28.novembrī, saskaņā ar sacensību nolikumu, notika Latvijas U11 & U19 čempionātu un KROM Kendama Latvijas kausa U13 izloze, kurai tiešraidē varēja sekot arī Latvijas badmintona federācijas Youtube kanālā. Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds atvainojas, ka šoreiz tehnika ir pievīlusi, jo video kvalitāte bija nebaudāma. "Vēl piecas minūtes pirms tam viss bija notestēts un strādāja perfekti, taču tiešraidei sākoties kaut kas nogāja greizi. Izskatās, ka problēmas rādās brīdi, kad pieslēdzu TV sev aizmugurē, jo gribēju, lai cilveki var sekot līdzi ne tikai izlozei, bet arī tam, kā tiek spēlētāji tiek ievadīti  tabulās. Iespējams, tīklam tas bija par daudz - gan attālināti būt Microsoft serverī pie Tournamentsoftware, gan strīmot uz Youtube, gan arī caur Apple TV pārraidīt datora ekrāna kopiju uz lielo TV. Žēl, jo šāda video kvalitāte, saprotams, izbojāja šo labo ieceri," atvainojas Kristians Rozenvalds.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta U11 & U19 spēļu sarakstu Tournamentsoftware

Izlozes rezultātā ir saliktas spēļu tabulas. Atgādinām, ka saskaņā ar nolikumu, pirmie četri spēlētāji un pāri tika iekļauti 1.grozā un tika izlikti tabulās saskaņā ar LBF reitingu 2018.gada 27.novembrī, bet pārējie spēlētāji tabulās tika ielozēti, iepriekš tos izkārtojot grozos.

Sacensībās Valmierā piedalīsies 108 dalībnieki. Visplašāk sacensībās pārstāvēta būs Valmieras Bērnu un jauniešu sporta skola - 30 dalībnieki, no Siguldas sporta skolas 20 dalībnieki, “Dārta”/“Daugmale” - 18, Rīgas Skolēnu pils - 12, Talsu novada sporta skola - 10, Cēsu badmintona klubs “Saulrīti” - 7. Vēl sacensībās būs dalībnieki arī no Liepājas, Bauskas novada Uzvaras, Jelgavas, Ķekavas novada Baložiem, Jēkabpils, Valkas un Uģa Brieža badmintona skolas.

 

29.11.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv